A 207 – Akú budúcnosť má náš vzťah? –2004-09-21 21:22:57


V polovici septembra ide priatel sluzobne na misiu na Cyprus, mal by sa vratit niekedy na buduci rok v marci. Bola som uz davnejsie velmi zamilovana a cez to vsetko ten vztah nevydzal, uz by som mala velmi rada pri sebe niekoho, na kom by mi velmi zalezalo.
Chcela by som vediet ci ma tento vztah nejaku buducnost a ci su aj jeho city ku mne take , ako ich mam aj ja.

Saša Pueblo – Akú budúcnosť má náš vzťah? –2004-09-21 21:24:12


Prípad dvoch duší, ktoré by mohli svoj vzájomný vzťah povýšiť do stavu lásky. Čo tomu bráni? V prvom rade žena, ktorá nedokáže opätovať cit lásky zo strany muža. Robí tak zo strachu a obavy. Muž dáva lásku a ona iba harmonický vzťah. Nemá jasno, čo chce a tým môže partnera stratiť. Nateraz nedokáže rozvinúť v sebe lásku tak, ako to nedokázala jej matka. A história sa opakuje. Možno nie!

Zdravotný stav ona
Automatickou kresbou sa objavuje čierna čiara cez slezinu. Treba sa o ňu viac starať. Viac vitamínov, B12 a všetky ostatné. Dlhšiu dobu užívať každý deň pol acylpirínu.
Zdravotný stav on
Automatickou kresbou idú čiary cez jeho kĺby. Sú opotrebované a potrebovali by špeciálnu výživu. Liečiť ľadovými obkladmi. Riziko zdravotných problémov.
Psychický stav ona
Aurické telo sa občas odpája od fyzického tela. Objavujú sa pocity strachu a beznádeje. Hlavne o budúcnosť.
Psychický stav on
Aurické telo je silne upútané na fyzické telo. Psychika ako zo skaly.
Povaha ona
Je hystericko-schizofrenická povaha usadená v ústnej dutine a mozočku. Charakterizuje to obrázok veselej ženy a ženy, ktorá má strach a bojí sa.
Povaha on
Je hysterická povaha, ktorú charakterizuje obrázok disciplinovaného vojaka, ktorý má rád ženy a deti.
Sexuálne centrum ona
Je umiestnené v ústnej dutine a naznačuje na detskú sexualitu. Charakterizuje to obrázok ženy, ktorá vlastne nevie, čo chce. Raz muža chce, potom zase nie. Raz túžba, potom samota.
Sexuálne centrum on
Je usadené v hlave a naznačuje na klasicky mužskú povahu. Charakterizuje to obrázok muža, ktorý má síce veľkú silu, ale aj mimoriadny cit pre ženy a deti. Nikdy by im neublížil, to by sa asi zastrelil. Silné etické prvky.
Prítomnosť lásky
Zo strany partnera je voči vám stav lásky. Pri kresbe sa tvorí okolo neho srdce. Vy nie ste pripravená opätovať túto lásku, okolo vás sú iba biele čiary.
Joga osud
Keď si nevytvoríte vzťah lásky a zamilovanosti, tak môžete partnera stratiť.

Saša Pueblo

Pridaj komentár