A13 – Ako ziskat partnerovu doveru? – 2004-01-03 14:52:07


Chcem naspäť získať dôveru ,2x vedome oklamala svojho priateľa a teraz to chcem napraviť. Pri každej príležitosti keď nie som s ním a poviem mu ako som strávila weekend alebo deň má pochybnosti a neverí , že to čo som povedala je pravda. Odvtedy mu stále hovorím pravdu ale on si to vysvetľuje ináč a ja mám z toho stres a nemôžem spávať. Veľmi mi na tom záleží aby mi znova dôveroval. Dá s tým niečo robiť alebo poradiť mi.

Saša Pueblo – Ako ziskat partnerovu doveru? – 2004-01-03 14:53:34


Povaha Eva
Ste epilepticka povaha. Nervovy vzruch je usadeny v oblasti temenneho mozgu. Charakterizuje to obrazok zeny, ktora nechce mat hlboke vztahy a musi byt ako vietor v sirom poli. Niekedy nevnimate realitu vztahov.
Priatel je schizofrenicka povaha usadena v malom mozocku. Charakterizuje to obraz cudaka, ktory sa boji vsetkeho a vsade a hlavne seba. Neisty zivotom. Vyhladavajuci silne a tvrde typy. Ide ako bez rozumu za silnejsim jedincom. Silne ovplyvnitelny.
Sexualne centrum Eva
Je v hlave a naznacuje na urcite muzske prvky v spravani. Charakterizuje to obraz vojacky, ktora dokaze rozkazovat vela vojakom a aj velitelskemu stabu. Jednoducho chce byt vodca.
Priatel ma sexualne centrum v podbrusi, co naznacuje na zenske prvky v spravani. Charakterizuje to obraz tuzby byt vlastne zenou.
Sexualne podvedomie
Skumam najhlbsie city vytvorene pocas detstva.
Eva : celkova vzrusivost na to, aby ste mohli niekomu rozkazovat. Povrchova vzrusivost: na zeny vo vojenskej uniforme, alebo zzenstelych muzov. Pohlavna vzrusivost: k starsim zenam.
Priatel: celkova vzrusivost: na seba. Povrchova vzrusivost: na zeny pistolnicky. Pohlavna vzrusivost: je mimoriadne destruktivna. Citova vzrusivost: hrob a cintorin.
Dominomantia
Spravite rozumne, keď si najdete iny objekt pre svoje tuzby. Vas priatel sa zacina obzerat po inom objekte zaujmu. Neodporucam vam hlbsie intimne vztahy s vasim priatelom. Saša Pueblo

Pridaj komentár