Usadol som ako zvyčajne do meditačnej polohy a po chvíľke upokojenia som požiadal svoj vnútorný svet, aby sme spolu meditovali. Tentoraz som prežíval rituál z afrického kontinentu.

V mojej mysli sa objavil veľký vyschnutý strom niekde v africkej buši. V korune viseli kosti zvierat. Tieto sem zavesil domorodý šaman. Pod stromom boli z kože vyrobené rôzne druhy afrických masiek. V mojej mysli sa postupne maska po maske prilepili na kmeň stromu. Vyzeralo to tak, ako keby ich pritiahla sila mŕtveho stromu. V tom momente, ako sa kožené masky prilepili na kmeň stromu, začali postupne zvieracie kosti padať pod strom. Padali v mojej mysli tak, že vytvárali určité uzatvorené geometrické tvary. Z týchto tvarov ožili v mojej mysli duše zvierat, ktoré boli rituálne zabité a ich kosti vyvesené na suchý strom. V mojej mysli sa postupne jedna predstava kosti spájala s druhou predstavou kosti a všetky kosti sa spojili do jednej. To isté spravili aj masky, ktoré sa teraz odlepili od stromu a vchádzali jedna do druhej. Nakoniec sa spojila posledná maska s poslednou kosťou.

Všetky obrazy sa zmenili a vytvoril sa v mojej mysli bioenergetický mliečny opar. Mal som pocit rannej hmly v horskom prostredí. V tejto riedkej hmle sa začali tvoriť ploché obrazy kostier zvierat. Podobalo sa to na kresby prírodných ľudí v jaskyniach. Všetky kresby boli jednoduché a skorej išlo o obrysy zvierat a ich vnútorností. Všetky kresby boli nakreslené bielou farbou. Potom sa v tomto priestore zjavovali aj kresby ľudí a kresby rôznych geometrických objektov. Všetky tieto objekty boli mimoriadne jednoduché. Zo všetkého som mal pocit, že som v informačných poliach mŕtvych zvierat, ktoré boli špeciálne pre tento účel utratené. V mojej mysli a vo fyzickej hlave som pociťoval zvláštne stavy ticha mŕtvych zvierat.

Pridaj komentár