A44 – Vnútorná nespokojnosť – 2004-02-25 16:27:56


Dlhší čas pociťujem vo svojom vnútri úzkosť, nepokoj, nespokojnosť a silnú nervozitu. Niekde som stratila radosť zo života. Obviňujem za to ostatných okolo seba, predovšetkým svojho milenca. Mám stále pocit, že som mu dala viac podpory a on mi ju teraz, keď som začala podnikať nedáva. Mali sme spolu plány, ale dopadlo to inak a ja som na to sama. Pred tromi mesiacmi sa mu zabil syn pri autonehode a tým ma stál náš vzťah veľa energie, ktorú zo mňa čerpal. Kvôli tomuto nešťastiu má ešte aj málo času venovať sa mi, tiež podniká. Neviem odkiaľ pramenia tie hrozné pocity vo mne. Možno je to len zlý uhol pohľadu. Mám pocit, že mám pred sebou veľkú úlohu a veľa práce a pritom taký hrozný strach, že to sama nedokážem. Má moje podnikanie a môj milenecký vzťah budúcnosť? Chcem už, aby tie hrozné pocity vo mne prestali!

Saša Pueblo – Vnútorná nespokojnosť – 2004-02-25 16:30:08


Vestecky profil
Povaha
Ste hystericka povaha usadena v ustnej dutine. Charakterizuje vas obrazok unudenej a znechutenej osoby, ktora sa nevie zorientovat vo svojom zivote. Raz chcete toto, a potom to nechcete. Zivot a zivotne ciele vam utekaju.
Sexualita povahy
Je azijskeho typu a bioenergeticky sa prejavuje v linii celo, usta, brada, hrud, pupok, pohlavie. Blizsie v Sexualnej skole na mojich strankach. Charakterizuje to obrazok znechutenia. Cakanie na nieco, co nepride. Hystericka povaha sa u vas dostava do stavu zmatkovosti. Treba terapie, vytycit si jasny ciel a nevzdat sa.
Sexualne centrum
Je v hlave a ide o tzv. muzsky typ sexuality a nahladu na svet. Charakterizuje to obrazok zeny, ktora je nespokojna s kazdym a bude nieco hladat a vlastne to ani nechce najst.
Astrologicka schema
Zistujem usporiadanie neuronov v mozocku, ktory je v zadnej casti hlavy. Vsetko je klasicke, na konci je postavicka vojaka Svejka, ktory ma svoju typicku zivotnu mudrost. V sedej kore velkeho mozgu su neurony v obrazoch vecne spiacich ludi, ktori vsetko robia v pyzame a papuciach. Naznacuje to na pasivitu a potom aktivitu a zase obdobie pasivity. Chut robit nieco a potom nechut.
Rodova karma
V rodostrome ste mali osoby, ktore mali psychicke problemy a bolo ich dost.
Astrologia planet
Kontrolujem stav neuronov v strednej casti mozgu. Nemate tu ziadne astrologicke schemy, iba pocit tmy a spanku. Pasivita.
Sexualne podvedomie
Skumam najhlbsie eroticke city vytvorene pocas detstva vychovou a vplyvom rodicov. Celkova vzrusivost: na spanok. Povrchova vzrusivost: na vlastnu postel. Pohlavna vzrusivost: na vlastny prst ako male dieta. Citova vzrusivost: na hracky. Chyba sexualna energia a vitalita.
Traumaticke oblasti
Nachadzam iba jednu. Ste spiaca Sipkova Ruzenka, ktoru otravuju a nenechaju spat.
Ked sa chcete dostat z tohto stavu, tak si treba najst dobreho princa, ktory Sipkovu Ruzenku prebudi z vecneho spanku. Saša Pueblo

Pridaj komentár