A 142 – Reumatický zápal kĺbov – 2004-06-23 17:36:16


Mam reumaticky zapal klbov uz 10rokov. Mala som operovana ruku-pravu, kedze som uz mala zosunute slachy, aby som ju udrzala rovno-jednalo sa o prsty. Teraz som nervozna z toho, ze zapal sa rozsiril na nohy a kedze ma to pri chodzi boli, tak krivam. Nebolia ma iba nohy, mam problem aj s lavou rukou, kde mam zosunute klby a hrozi mi operacia a umele klby. K tomu sa este hlasia aj lakte a kolena. Tie su ale znesitelne. Citim sa ako starena, aspon mojou chorobou. Pomozte. dakujem

Saša Pueblo – Reumatický zápal kĺbov – 2004-06-23 17:37:58


Všeobecný pohľad na vaše zdravie naznačuje na problémy v oblasti kĺbov. V ďalšom diagnostikovaní sa na to pozriem bližšie.

Diagnostika toku bioenergie: oblasť nervov v kĺboch je pasívna a zosáva bioenergiu. Naznačuje to na chorobné stavy. Vhodnosť liečby nervového vzruchu a nervstva v tejto oblasti.
Diagnostika kyvadlom: kyvadlo odmieta kresliť oblasť sleziny.
Diagnostika Silva: všade prebieha v organizme dostatočná oprava a údržba. Deštruktívne aktivity sú v slezine a v nervovom systéme celkovo ( šedá kôra, mozog, miecha, nervové zakončenia). Treba liečiť celú nervovú sústavu. Najdynamickejšia je deštrukcia v kĺboch. Aj tu ide o nervstvo a nervové zakončenia.
Diagnostika automatickou kresbou: objavuje sa mi čierna plocha na povrchu mozgu v oblasti neurónov. Treba podstúpiť EEG vyšetrenie a zistiť, aký je to zdravotný stav.
Diagnostika rezonancií: nedobre reaguje na túto diagnostiku temenný mozog a celá miecha. Disharmonický stav. Preliečiť celú miechu v chrbtici.
Diagnostika farieb: všetko vyžaruje také farby, aké má, ale hlava namiesto sivej farby vyžaruje červenú. Náznaky problémov.
Diagnostika dvojníkom: nachádzam na rôznych miestach príliš pasívne až ničivé bunky. Náznaky možnej roztrúsenej sklerózy. Všetko treba potvrdiť lekárskym vyšetrením.
Diagnostika totemovým zvieraťom: biele totemové zviera vytrháva z vášho tela celú nervovú sústavu a chce ju zahrabať. To naznačuje na zdravotné problémy. Treba liečiť.
Diagnostika vnútorným hlasom: dotyčná má problémy v nervovej sústave, ktorá je pasívna.
Diagnostika aurického vyžarovania: bioenergie sú v nervovej sústave skrížené a vytvárajú množstvo malých krížikov v hrudnej oblasti miechy. Problémy s nervstvom.
Diagnostika chemických prvkov: v nervstve cítiť nedostatok sodíka, prebytok vápnika a draslíka. Saša Pueblo

Pridaj komentár