A 160 – Reaktívna artritída? –2004-07-14 17:28:25


…Zacalo sa to velmi zdurenymi lymfat. uzlinami, vysokou teplotou a
bolestou vset. klbov, sedimentacia bola velmi vysoka, az 104…imunitny system velmi oslabeny, slaba zrazanlivost krvi a velmi zly krvny obraz…Lekari stale hovoria ze nevedia konkretne o aku chorobu ide, uzavreli to ako reaktivnu artritidu,alebo mi povedali,ze som mlada,ze ma nema co boliet. Ale ja citim,ze stale nie som v poriadku…a bojim sa, ze sa to opat vrati…

Saša Pueblo – Reaktívna artritída? – 2004-07-14 17:46:36


Celková diagnostika podľa Silvu: zisťujem čierne kľučky v oblasti lymfatických uzlín po celom tele a v celom lymfatickom riečišti. Časť lymfatického systému a hlavne lymfatické uzliny sú vejárovité a stromčekovité, teda nemôžu fungovať. Niektoré uzliny sú v poriadku, ale je ich málo. Mali by ste si dať zdiagnostikovať lymfatický systém. Či ide o chorobu, musia potvrdiť lekári. Moje zistenia len naznačujú problém.
Reiki diagnostika: v organizme je nervový systém v poriadku až na oblasť lymfatických uzlín, ktoré prehnane produkujú bioenergetický vzruch. To naznačuje na problémy v tejto oblasti.
Diagnostika kyvadlom: orgány vášho tela sú v poriadku. Kyvadlo odmieta kresliť oblasť lymfatických uzlín. V ich prítomnosti všade kreslí drobné útvary, asi zdurené miesta. Chorobný stav.
Diagnostika automatickou kresbou: v oblasti lymfatických uzlín kreslím hrubé čierne čiary. Tieto oblasti treba dlhodobo liečiť. Tiež radikálne zmeniť životosprávu.
Vo vašom prípade všetko naznačuje na chorobný stav v oblasti lymfatického systému. V takýchto prípadoch je možné sa liečiť aj alternatívne s tým, že zostanete pod kontrolou lekára.

Alternatívne možnosti liečby:
1. prejsť postupne (nie naraz) na vegetariánsku až vegánsku stravu a to po celý život. Mäso výnimočne a to hlavne ryby.
2. neustále športovať, hýbať sa.
3. preliečiť sa alternatívnymi prírodnými prostriedkami ako napríklad Wobenzym (nájdete na internete www.medicus.sk www.sinet.sk www.best.sk )
4. podrobiť sa psychoterapiám a dostať lymfatický systém pod kontrolu. Saša Pueblo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.