A 89 – Psychická nevyrovnanosť – 2004-04-28 16:16:43


Mam dva problemi. Prvy je akne. Mam 24 a stale sa mi tvoria na tvary vyrazky. Kedysi som mal aj na pleciach, ale posledny rok dost ustupili.Druhy problem je psychycka nevyrovnanost. Citim, ze si chyba dusevna
pohoda. Cele roky citim nepokoj.

Saša Pueblo – Psychická nevyrovnanosť – 2004-04-28 16:17:40


Keďže vaše zdravotné problémy pretrvávajú, pozriem sa najskôr na vplyv psychiky na vaše zdravie.
Povaha
Ste hysterická povaha, ktorá je usadená v ústnej dutine. Charakterizuje o tento obrázok: zúrivosť a hnev na vlastnú chorobu. Nie zrovna dobré nasadenie na vyliečenie. Vhodné sú obrazy, ako sa vyliečite a nie ako budete stupňovať nenávisť k akné.
Sexuálne centrum
Je uložené v hlave a naznačuje na klasicky mužskú psychiku. Charakterizuje to najčastejšie obrázok muža, ktorému je príjemné, keď mu niekto nežne ošetruje akné. Tiež nie dobrá väzba na vyliečenie. Treba presunúť tieto obrazy do túžby mať tvár bez akné.
Astrológia sudičky
Posudzujem prepojenie neurónov v mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Bohužiaľ, je tu mimoriadne neštandardný stav naznačujúci na špiritistické sklony. Sú tu obrazy hmly a duša mŕtvej osoby. V zásade trpíte buď priamo, alebo sugeráciou odumretia časti tela, teda kože. Čo je to mať špiritistické predpoklady si naštudujte v Plazmatickej škole na mojich stránkach. Neštandardný psychický stav.
Astrológia psychiky
Skúmam neurónové prepojenia vo veľkom mozgu. Jednoznačne všade cítiť duše a zobudené informačné polia mŕtvych osôb, čo nie je dobré. Treba terapiou upraviť a znormálniť psychické pochody v tejto časti mozgu.
Astrológia planét
Skúmam neuróny v strednej časti mozgu okolo hypofýzy a epifýzy. Znovu chýbajú štandardné planetárne schémy a je tu všade hmla a duša mŕtvej osoby. Špiritistické sklony.
Rodová karma
Skúmam informačné polia vašich predkov vo vašom rodostrome. Nachádzam tu predka, ktorý sa venoval alchýmii, bol lekár a venoval sa, ak sa to dá tak nazvať patológii a chorobám ľudského tela. Neštandardná psychika. Informačné polia tohto predka sú silne rozvinuté aj vo vás. Zomrel tragicky.
Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas detstva výchovou rodičov. Celková vzrušivosť: na svet mŕtvych. Povrchová vzrušivosť: na choroby kože. Pohlavná vzrušivosť: na svet mŕtvych ľudských tiel. Citová vzrušivosť: do špiritizmu.
Mimoriadne neštandardné psychické stavy, ktoré zákonite musia poškodzovať biochemické pochody vo vašom tele.
Traumatické udalosti
Vnímam silnú traumatickú udalosť spojenú so smrťou určitej osoby. Vnímam pohreb a vás ako malého chlapca. Šok a nočné zvláštne psychické stavy.
Duchovná úroveň
Máte záujem o ľudské ideály, dokážete svoje ego presadzovať na prospech svojho okolia.
Vaše zdravotné problémy sú jednoznačne podfarbené netradičným psychickým stavom a silnou traumatickou udalosťou. Bez zmeny psychického stavu je klasická a aj alternatívna liečba bez šance. Psychoterapie nutnosťou. Saša Pueblo

A 89 – Psychická nevyrovnanosť – 2004-05-05 17:16:59


Dakujem za pomoc. Myslim, ze ste mi velmi pomohli. Naozaj si to velmi cenim. Studujem teraz vase stranky, snazim sa zmenit nestadardne stavy. Je to vsak dlhe studium.

Pridaj komentár