Znovu ako zvyčajne som sa posadil do meditačného kresla a požiadal som svoje vnútro o spoločnú meditáciu. Po chvíli čakania sa objavil svalnatý fakír. Neustále obratne žongloval s ohňovými fakľami, ktoré poletovali vo vzduchu jedna radosť.

Fakírsky žonglér mal vypracovanú postavu a svaly žiarili obrovskou silou. Za určitý okamih som mal možnosť preniknúť do tela kulturistického fakíra a vidieť celú jeho nervovú sústavu. Videl som nervstvo mozgu a miechy a všetky ostatné nervové bunky, ako neustále pracujú. Po chvíli pozerania som mohol vnímať jeho všetky cievy a žily. Stredobodom bolo srdce, ktoré vytrvalo pumpovalo do celého krvného systému krv.

Videl som každý orgán v jeho tele, aj kosti a svaly. Bolo to poučné vnímanie anatómie. Náhle začala z tela vytekať červená farba a všetko okolo kulturistu bolo zaliate červenou farbou. Po tejto farbe sa z kulturistu valila biela farba, ktorá všetko pohltila a nebolo nič vidieť. Potom sa začali objavovať obrázky z astrologickej knižky.

Išlo o božstvá jednotlivých astrologických planét, zvieratník a jednotlivé domy. Náhle som pocítil vo svojom fyzickom tele spájanie neurónov do trojuholníkových schém. Všetky neuróny v tele sa nalaďovali a vzájomne prepájali. Po chvíli čakania som mohol vedomím preniknúť do každej astrologickej predstavy v neurónoch. Mohol som sa vtesnať do kozorožca alebo bytosti planéty Neptún tak, ako ju popisujú v astrológii. Začal som pociťovať silu vnútorného sveta vlastných neurónov, ktorý sa rozlieval do všetkých ostatných buniek môjho tela.

Pridaj komentár