Pre všetkých milovníkov SILOVÝCH ANJELOV. Budem tu písať výpoveď o osobnej ceste k špičkovým anjelským sféram. Bude to aj výpoveď vešteckého výskumu ANJELOV a aplikovanie týchto výsledkov do mojej osobnej praxe.

Samozrejme, o anjeloch je všade toho dosť a dosť. Najviac snáď v náboženských knižkách. Ale aj komerčné prostredie si ich požičalo. A ako sarkasticky hovorím, anjel na konzerve s fazuľou je dobré znamenie. Príde anjelský vietor. Vianoce – to je obdobie anjelov na všetky spôsoby a to mám rád. … Pokiaľ chcem, aby som bol okolo anjelov dostatočne duchovný, tak si nevyberám a konzumujem všetky formy anjelov. Napríklad: čoko anjel s vajcovým koňakom 🙂 Tak to explodovala duchovná bomba. Anjel prenikol aj do humoru, napríklad: Moja žena je anjel.“ Druhý odpovedá: „To máš ale veľké šťastie, moja mrcha ešte stále žije.“ Samozrejme, takto by sme nikde nezašli…. Niečo aj o padlých anjeloch: Muži sú ako anjeli, ktorí nám spadli z neba. …ale prečo rovno na hlavu? ….. A ospravedlňujem sa všetkým, čo majú radi anjelov a je im to blízke…. Ale takto nejako som začínal a chcem byť čo najviac autentický.

Pokračujem v popise mojej cesty k anjelským sféram. Teda od nezáujmu o anjelov až k aktívnej meditácii o anjeloch a potom aj k vešteckému skúmaniu pomocou vešteckých techník. Bežne sa mi dostávali do rúk hlavne knižky a časopisy s náboženskými anjelskými bytosťami. Tak isto anjeličkovia, Vianoce a tak. …Nebudem pokračovať v opise rokov v detstve, kde sa nič moc nedialo…. k zmene došlo, keď som ako 30 ročný dostal do rúk meditačnú knižku o technikách rozvoja predstáv….. a tak som si dal povedať a začal som meditovať nad oblakmi a snažil som sa vo vhodných oblakoch vidieť anjelov…. samozrejme v oblakoch anjeli nežijú… To by nám malo byť jasné…. dôležitá je tvorba fantázií priamo v mozgu a vytváranie predstáv anjelov z oblakov. …. a tak som začal vytvárať anjelské bytosti v mojej hlave z dúhy. Vidieť ich v hmle….v horúčave nad cestou…. v nočnom splne…. v zrkadlení slnečných lúčov nad hladinou vody. A potom som ich kreslil na papier a tak. .. to som netušil, že pokiaľ umelec a výtvarník znovu a znovu kreslí anjelov zo svojej hlavy, tak postupne sa zahusťujú a jedného dňa môžu ožiť ako predstavy v tele a hlave… hodnotné anjelské sféry sú aj z ohňa a z kusu ľadu a minerálov.

Pokračujem v popise svojej cesty k anjelským sféram. Tentokrát som tvoril anjelské sféry v mojej mysli, v mojom mozgu a v mojej pamäti. Sústredil som sa na detský svet, svet novorodeniatok. Pozorovaním detí, ale aj obrázkov o deťoch som tvoril siluetu a predstavu dutej nádoby, do ktorej som intenzívne tlačil všetko o detičkách ako do lisu na hrozno. A zhusťoval som a zhusťoval. Dodnes, keď vidím deti a všetko okolo, tak ich znovu a znovu tlačím do predstavy anjela. A takto nejako sa produkujú základy anjelských sfér. …. predstava anjela z detí sa u mňa stále zahusťuje a zahusťuje… a potom takáto zahustená predstava postupne v ľudskej mysli ožíva.

Ďalej som sa naučil OBE astrálne projekcie mimo telo a rovno do detských žliaz u detí v strede hrude. Bol som prekvapený, ako sú detské veľké žľazy v strede hrude navzájom na diaľku pospájané a ako tadiaľ deti komunikujú. A medzi detskými žľazami ide tok bioenergie a navzájom sa premosťujú. Je to zaujímavý úkaz, ktorý sa stal stredobodom môjho záujmu. A aj v tomto fenoméne sa dajú tvoriť anjelské sféry. V toku energií z jednej detskej žľazy do druhej vnímať drobné energetické útvary a je možné im dať tvar maličkých anjelských bytostí.

Ešte aktuálne k detským žľazám v strede hrude. Deti majú počas detstva veľkú detskú žľazu veľkosti tenisovej loptičky. Keď diagnostikujem veštecky na diaľku dieťa, vždy kontrolujem aj stav detskej žľazy v strede hrude. Veštecky nadaná osoba zistí tok bioenergií od jedného dieťaťa k druhému do ďalšej detskej žľazy. Vytvára sa takto detský astrál. A tu sa zastavíme a budeme sa venovať problematike Jezuliatka v kresťanskom systéme viery. Pražské Jezuliatko je známe, ale menej už Jezuliatko na Filipínach a inde po svete. … dlho som si lámal mozog a hľadal logiku toho, ako vlastne Jezuliatko pôsobí na osobu a ako ju môže liečiť. … postupne som došiel k určitým logickým schémam a štruktúram. …. Jezuliatko, a každé, či je z vosku alebo z dreva, má za sebou sieť toku energií z detských žliaz z jedného dieťaťa do všetkých ostatných živých detí. … k tomu mumifikované deti v starom Egypte….. sú aktívne ich posmrtné záznamy …. k tomu deti niečím geniálne, ktoré podľa medicíny majú často už po narodení mozgovú obrnu… a silne vybudované náhradné jednoduché neuróny s prepojením nervov po celom tele. A k tomu podpora tukových buniek … a potom, keď požiadate Jezuliatko o pomoc, tak sa môžu diať skutočne také mikrozázraky. … samozrejme môžete mať iný názor a ten vám neberiem. Ja iba skúmam tieto Jezuliatka a hľadám ich jedinečnú logiku.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Pražské_Jezulátko

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.