Tento príspevok sa zaoberá starými rituálmi, ktoré praktizovali prírodní ľudia. Informácie tohto druhu sa získali z informačných poli mŕtvych šamanov.

Ako zvyčajne som sa pomocou Plazmatickej školy uviedol do stavu, v ktorom sa dá komunikovať s informačnými poliami starých šamanov. Postupne cítim, ako sa informačný záznam šamana tohto kmeňa preberá k aktivite. Vyciťujem kolovú stavbu a v nej postavu šamana, ktorý práve rituálne popíja rozriedený jed z niektorého druhu žiab.

Šaman postupne začína tancovať rituálny tanec a v jeho blízkosti sa zjavuje niečo ako obrovská postava, ktorá je celá pomaľovaná rôznymi farbami. Táto energetická postava pomaly vojde do šamana. Dotyčný šaman začína zasväcovacie rituály s novými adeptmi. Pri obratnom rituáli u každého adepta duch kmeňa vystupuje z tela šamana do tela adepta. Takto zasvätení adepti sú schopní liečiť vlastnými bioenergiami. Pokiaľ chcete, aby tento rituál prešiel na vás, musíte sa čo najživšie vcítiť do tohto rituálu a dať do toho vlastnú bioenergiu, aby všetko bolo ako v skutočnosti.

Takéto rituály a zasvätenia ste schopný spraviť, keď máte zvládnutú Reiki školu a Sugeratívnu školu. Tento šaman je mimoriadne schopný a používa magické obrady na to, aby sa uviedol do vhodného stavu pre výkon svojej funkcie. V tomto prípade sa nechá natrieť masťou dravca, do ktorej bol pridaný jed z pavúka. V kolovej stavbe si nechá šaman natrieť celé telo. Táto procedúra ho uvedie do stavu, kedy vie, čo si človek myslí a či hovorí pravdu. V tomto zvláštnom stave sa ujíma funkcie sudcu svojho kmeňa.

Pridaj komentár