A14 – Hockinova choroba –2004-01-03 14:56:33


V auguste 2003 mi diagnostikovali Hodgkinov lymfóm, chodím na chemoterapiu
a chcel by som radu, čo by som ja mohol ešte urobiť, aby som vyzdravel.

Saša Pueblo – Hockinova choroba –2004-01-03 14:59:19


Zdravotna diagnostika
Velky mozog: typicky poskodeny mozog pri tejto chorobe, miesta o velkosti 10 haliernika poskodene na viacerych miestach. Tazko liecitelne.
Stredny mozog: nachadza sa tu bakteria alebo virus, nieco vas postipalo, treba liecit- zapalove procesy
Mozocek: napadnuty bakteriami, zle vyzivovany cez krvne rieciste, upchate vlasocnice
Miecha: toxicita, zla cinnost
Hypotalamus: poskodenie tak isto ako vo velkom mozgu
Miesny mok: toxicky, znacne chory- liecba osobitne, destruktivne bunky
Kosti: destruktivne bunky, viac nez bezne
Kostna dren: vela nestandardnych a starych buniek
Krvne rieciste: na vela miestach upchate vlasocnice, zla cinnost
Lymfaticke rieciste: dobra sprava, nie vsetky lymfy su mutovane, asi tak 2/3 zo vsetkych. Niektore su rakovinovo chore. Chemoterapia sa nevie k nim dostat. Pite citronovu vodu z 2 citronov a 10 kvapiek propolisu. Chemoterapia zaberie. Denne aj tri pohare. Najviac chorych buniek v krku a kostiach.
Hormonalne zlazy: cinnost je blokovana chemoterapiou, bezny stav.
Svaly: vela bakterii, odpadu, nestandardnych buniek malo.
Pluca: chore lymfaticke uzliny, chemoterapia zabera slabo. Inhalovat caj z materinej dusky, plus hasene vapno lyzicka, propolis a med.
Zaludok: nestandardne bunky viac ako je bezne
Oblicky : v poriadku
Slezina: zapalove procesy, nestandardne bunky nie su.
Tenke creva: poskodene lymfaticke uzliny, nestandardne bunky nie su.
Hrube creva: vacsie mnozstvo nestandardnych buniek v lymfatickom riecisti. Dostat do stravy rybaci olej, zralociu chrupavku v tabletkach, surovu bravcovu pecen zomliet a jest 2 lyzice denne.
Mechur, podbrusie: nic
Pecen: chemoterapia zabera a cisti sa, dobre znamenie
Stav nie je dobry, keď sa chcete z choroby dostat, musite vsetko v zivote radikalne zmenit a vyhradne sa venovat lieceniu. Saša Pueblo

A14 – Hockinova choroba –2004-01-24 16:19:04


Dobrý den Dakujem za odpoved od Vás, velmi ma zarmutila. Chcela by som sa opýtat na niekolko vecí.

– Co je potrebné urobit, aby sa zlepšil stav jednotlivých častí mozgu môjho syna.- Co urobiť pre obnovu a dobrú činnosť kostnej drene a krvného riečišťa.- Pri pľúcach mi píšete, že je potrebné inhalovať čaj z materinej dúšky, len neviem čo s tým haseným vápnom, propolisom a medom. Tiež inhlovať s čajom alebo niečo iné (piť?).- Syn teraz berie antibiotiká-je nachladený, môžu sa brať kvapky propolisu počas užívania ATB?- Aký je Váš názor na Breussovu zeleninovú kúru a tiež na liek AVEMAR. Mohlo by z toho niečo synovipomôcť?- Skončili sme s chemoterapiou a začali s rádioterapiou. Ako zmierniť škodlivé vedľajšie účinky tejto liečby?- Na záver mi píšete, že stav je nie dobrý a ak sa chceme z choroby dostať, musíme život radikálnezmeniť a venovať sa výhradne liečeniu. Môžete mi napísať konkrétnejšie čo je všetko trebaurobiť. Myslím že robíme všetko čo vieme a chceme sa vyliečiť. Som vďdačná za každú Vašu radu.- Ešte čo by sa dalo urobiť pri liečbe lymfatického systému (krk a pľúca).

Saša Pueblo – Hockinova choroba –2004-01-24 16:19:44


Inhalovanie materinej dusky robte s tabletkou kalcia, ktora nahradi vapno, s medom a par kvapkami propolisu.
Predchadzajuce terapie boli urcene na lepsi prienik chemoterapie.
Teraz sa zameriam na imunitny system, jeho posilnenie.
Spankove laloky: keď sa skoncentrujem, je tu ticho, nedostatocna aktivita. Treba zacat pojedat ryby a rybie vyrobky, lieky z ryb hlavne zraloka. Co najvacsie zastupenie v strave. Jest aj 3 roky.
Slezina: vsetko toxikovane, vnimam to ako zapach vykalov, je zdecimovana, nie vsak cela. Vhodna terapia na ozivenie: zobrat Bibliu a koncentrovat sa do sleziny, prosit boha o vyliecenie. Uprimne. Novy zakon – citat, opisovat, rozjimat, stat sa silne veriaci. V noci Bibliu pod hlavu.
Detska zlaza: zdecimovana, vnimam chut kyseliny sirovej, pocit piesku, ale su tu aj zive bunky. Natierat hrudnu kost vodou, v ktorej su podrvene nadrobno suche vcely. Tak isto natierat propolisom. Dlhodobo. V detskej zlaze sa urcuje aktivita imunitneho systemu.
Oblicky: vytvorit v organizme silne kysle prostredie, ryby v kyslom naleve, sudova kapusta a pojedat stale lupane tekvicove zrnka.
Lymfaticke uzliny a rieciste: Popijat cerstve ovocne stavy, stavy z byliniek. Nastudujte si herbar, zbierajte bylinky a pite nariedenu stavu postupne po kvapkach, alebo nechajte bylinky luhovat cez noc vo vode. Mozete zacat s pucikmi a korou stromov aj v zime.
Kostna dren: stav ako vsade, dostat do tela vitamin D, slnit sa, aspon tvar.
Ine: brat lieky na posilnenie imunity. Info v lekarni. Pelove zrniecka, borievky, tabletky zo zraloka, pojedat supky zo sipok, trnky, jadierka jablk, mandle. Saša Pueblo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.