Pokračujem v nočných meditáciách, kde mi po celú noc cez sklo bliká lampa. Na skle mám umiestnené na fóliu prefotené hermetické obrázky. Bližšie pozri Techno škola a Hermetické múzeum. K hermetickým obrázkom som pridal na fóliu prefotenú a rozstrihanú vlastnú fotografiu. Značnú časť noci snívam a neustále ma niekto zabíja a ničí. Sny prežívam mimoriadne živo. Cez deň sa cítim ako po slabšej opici. Zohnal som si knižku o pravekých kultúrach a chystám sa prefotiť z tejto knižky obrázky nástrojov, lebiek a kresieb. Uvidím, ako to bude pôsobiť v nočnej psychike. Budem si to preblikávať cez Blikadlo. Týmto meditáciám hovoríme základný výskum. Uvidíme, aké to prinesie výsledky. Držte mi palce.

Alfa stav
Intenzívne študujem a nacvičujem rôzne techniky Silvovej metódy. Keď som Silvu cvičil pred niekoľkými rokmi, tak som veľa vecí prehliadol. Dnes sa chytám za hlavu. Tak isto ako v ezoterike, tak aj v literatúre o Silvovej metóde a transcendentálnych metódach panuje chaos a nekoncepčnosť. Budem sa snažiť do týchto techník zaviesť poriadok a systém. Už sa to všetko začína rysovať. Priznám sa, že som nemal zo začiatku chuť a radosť, ale som vydržal a v súčasnosti je to už iné. Začína to mať hlavu aj pätu. Ovšem treba postupovať systematicky a dôsledne podľa hesla „Práca chvatná málo platná“. Nateraz mám asi šesť knižiek o Silvovej metóde. Robím výpisky, cvičím a hľadám vnútorné súvislosti. Je to úmorné, ale už som to napojil na pozitívne spomienky v mojej mysli.

Zvierací sonar
Naďalej nacvičujem echolokátor netopiera, delfína a vorvaňa. Nie je to nič príjemné, no zvykám si. Už som sa začal týmto bioenergetickým zvieracím sonarom liečiť a diagnostikovať. Všetko je presnejšie a istejšie. Učím sa ultrazvuk sonaru použiť na prienik do nervstva kože a svalov. Pripomína mi to silne indické čakry kreslené na povrchu tela. Dôležité je, aby sa ultrazvuk zo sonaru nezastavil na jednom mieste, lebo dochádza k nepríjemným stavom. Musí putovať. Keď chcem, tak ultrazvukový sonar prepnem na povrch veľkého mozgu. Zároveň prijímam a vydávam signály. Takto môžem skúmať objekty a ľudí okolo seba. Chce to všetko prax. Zistil som, že sonar zapína aj samočinne, keď niekto na mňa myslí, alebo mi cez špiritistické kanály posiela duchov. Je to prekvapujúce použitie tohto sonaru do oblasti nekromancie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.