A 162 – Chcem vedieť, na čom som –2004-07-14 18:30:43


Matka je po operácii hrubého čreva, má choré srdce, bola operovaná na zákal. Zdá sa, že som po rodičoch zdedila množstvo dedičných chorôb. Mohli by ste sa pozrieť na môj zdravotný stav?

Saša Pueblo – Chcem vedieť, na čom som –2004-07-14 18:31:43


Celková diagnostika podľa Silvovej metódy: krúžkuje oblasť vašich kĺbov, lymfatických uzlín v oblasti podpazušia a v oblasti rozkroku. Tak isto sa tvoria krúžky v oblasti prsníkov.
Reiki diagnostika: celková aktivita nervových buniek, dráh a nervových zakončení nie je dobrá. Netvorí sa bioenergia a bioenergia sa vo vás stráca. Takéto pomery sú u ľudí s problémovou imunitou. Treba preliečiť a upraviť.
Diagnostika kyvadlom: kyvadlo nekreslí hormonálne žľazy, odmieta kresliť pľúca, hrubé črevá a oblasť maternice. Tak isto odmieta kresliť obličky a svaly. Nedobré signály, ktoré naznačujú na disharmonické stavy.
Diagnostika Silva: v celom organizme chýbajú kontrolné mechanizmy, údržba orgánov je slabá. Na viacerých miestach poškodzovanie organizmu. Treba absolvovať terapie na posilnenie kontrolných mechanizmov v organizme.
Diagnostika automatickou kresbou: všade až príliš veľa čiernych čiar, ktoré naznačujú na disharmonické miesta v tele.
Diagnostika vyžarovania farieb: obličky by mali vyžarovať hnedú a vyžarujú zelenú. Pľúca majú vyžarovať zelenú a vyžarujú sivú. Vlastne všetky orgány vyžarujú inak, čo je príznak disharmónie.
Diagnostika totemovým zvieraťom: zviera vám líže a hryzie telo na veľa miestach. Lízanie znamená stav disharmónie, hryzenie naznačuje na nutnosť aktívnej liečby.
Diagnostika dvojníkov: miniatúrny bioenergetický dvojník sa vo vás prechádza a všade cíti prílišné ticho a pasivitu. Ticho, ktoré neveští v priebehu 2-3 rokov nič dobrého.
Diagnostika vnútorným hlasom: dotyčná by sa mala zaujímať o svoje zdravie intenzívnejšie. Mala by odmietnuť život, ktorý viedla jej matka. Podrobiť sa terapiám a naštartovať imunitný systém. No moc sa tejto osobe nechce, radšej sa bude modliť, ako na sebe pracovať.
Momentálne nemáte vážne zdravotné problémy. Tak isto červená Madona s dieťaťom vo vás nie je (jej prítomnosť naznačuje rakovinové ochorenie). No upozorňuje na možné problémy v budúcnosti. Odporúčam zmeniť spôsob života a začať sa intenzívne starať o svoje zdravie.
Saša Pueblo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.