Andrea – Cesta –2003-05-16 15:03:44


Dobrý deň, chcela by som Vás požiadať o radu a pomoc. Pred 10 rokmi som sa vydala za muža, ktorého stále milujem,aj keď sme sa pred 5 rokmi rozviedli, pretože si našiel inú a chcel s ňou žiť. Po roku ho to prešlo a teraz ma občas navštevuje. Pre mňa to bol prvý muž, ktorého som ľúbila a zatiaľ aj posledný. Neviem naviazať nový vzťah. Túžim po dieťati, vraj ho nemôžem mať. Problémy mám aj v práci, neviem, čo mám robiť, aká práca je pre mňa vhodná.

Saša Pueblo – Cesta –2003-06-16 20:30:28


Vestecky profil

Ste hystericka povaha bioenergeticky usadena v zuboch a nafazovana nicit svoje najblizsie okolie, z coho ste bezradna a utrapena. Toto destruktivne prehanate.
Sexualne centrum je v hlave, co dava Vasej psychike muzsky rozmer. Rozkazovat, tlacit sa do popredia.
Aeromantia
Vasim zivotnym cielom je hlavne vyrabat emocie a najlepsie destruktivne. Kde sa dvaja biju, tam Vy dokazete vladnut. Mate strach, ze na vase metody vladnutia niektori pridu.
Bibliomantia
Stastny osud by Vas cakal, keby ste v nabozenstve nasli klud duse a lasku k bohu.
Capnomantia
Moje vestecke slova si nezoberiete prilis k srdcu.
Cephalomantia
Zamyslite sa nad svojimi nazormi na inych ludi.
Daphnomantia
Skutocne city venujete vyhradne udalostiam a momentom, keď nieco zdestruujete a znicite. Len znicene je citovo krasne.
Halomantia
Ludia okolo Vas postupne prichadzaju, ako sa spravate a co sposobujete. Budete mat stale viac neprijemnosti a nepriatelov. Bolo by rozumne, keby ste sily vo Vas zvladli a nenechali sa ovplyvnovat zlom ako takym. Saša Pueblo

Pridaj komentár