Vydavateľ: NAIPES HERACLIO FOURNIER, S.A.
0117O Legutiano, Made in Spain
Distribútor: nezistený

Tento druh tarotu slúži hlavne na označenie nesprávnych rozhodnutí a celkovej deštrukcie prichádzajúcej z týchto rozhodnutí. Vždy, keď prijmete alebo sa rozhodnete spraviť určité závažné rozhodnutie, je dobré sa veštecky pozrieť, či toto rozhodnutie neprináša čiernu tarotovú kartu. Keď takúto tarotovú kartu veštecky vidíte alebo cítite, tak je veľký predpoklad, že vaše rozhodnutie je asi nesprávne a je lepšie si všetko znovu zvážiť.

Múdre je s rozhodnutím počkať, pokiaľ vás čas netlačí. V niektorých prípadoch, kde veci idú do skazy alebo veľkých nepríjemností, sa spravidla objavuje hromada čiernych tarotových kariet a totálna deštrukcia je, keď postavy z tarotových kariet ožívajú ako postavy v divadle. Teraz vás oboznámim s tým, ako sa naučiť narábať s týmto druhom tarotových kariet. V prvom rade je potrebné odložiť nepríjemný pocit, ktorý tieto karty môžu vo vás vyvolávať. Čierne karty nemôžu za vaše zlé rozhodnutia, iba ich označia. Je doslova detinské sa snažiť veštecky videnú kartu zmazávať. Karta sa stratí vtedy, keď je vaše rozhodnutie správne. Každú tarotovú kartu si riadne prezriete.

Zavriete si oči a obraz z každej karty si vkladáte do pamäte. Robíte to dovtedy, kým si karty poriadne nezapamätáte. Neponáhľajte sa. Na týchto kartách si všimnite aj ich motív a to kresby démonov a erotických ladených amazoniek. Pri týchto kartách ma vždy napadne, že kde čert nemôže, tak tam pošle pre istotu ženu. V histórii je veľa príbehov, keď muži doplatili na krásne ženy. Vždy im dokázali pomútiť rozum.

Ďalšou technikou je rozložiť si tarotové karty na stole do rôznych tvarov a intuitívne k nim prikladať rôzne železné klince a skrutky. Takto sa s tarotovými kartami môžete lepšie zblížiť. Každú čiernu tarotovú kartu vo svojej mysli spájajte s rozhodnutím, ktoré nakoniec dopadlo zle. Keď veštecky okolo seba cítite čiernu tarotovú kartu, tak sa vnútorným hlasom pýtate, čo máte robiť, aby od vás odišla. Môžete sa takto pozerať aj na rozhodnutia iných ľudí okolo vás. Znovu upozorňujem, že veštecké výkony treba brať ako upozornenie, že vaše rozhodnutie si treba ešte raz preveriť. Nikdy sa nespoliehajte iba na veštecký výkon. Všetko musí byť aj logicky zdôvodnené a podložené poznatkami a osobnými skúsenosťami. Potrebujete tréning a naberanie skúseností.

Pridaj komentár