jolka – Ako ďalej? –2003-11-06 10:03:52


Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť…. vlastne ani neviem ako to mám napisať o čo. Stretla som sa s numerologičkou, ktorí mi povedala, že môj predošlý život bol násilne ukončený, že som si rodičov vybrala, kôli tomu, že z minulého života je medzi nami trojuholník. Je pravda, ze moje vzťahy s rodičmi neboli niikdy najlepšie a vraj to vyplýva z tejto skutočnosti.
Ja som sa narodila 23.10.1955, mama 21.9.1931, otec 28.1.1927.
Koli tomu som potom sa dohodla s astrologičkou, ktorú mi odporučila ale tá kedže si zabudla niaku knihu mi nič o karme nepovedala, takže potom sme sa venovali mne, manželovi a deťom dievčatám. Manžel sa narodil 9.11,1954 a deti 17.6.1981 a 21.12.1982. Táto pani sa vo svojom výklade ako keby hnevala na mna, za to čo mi rozprávala, že to čo som ja dostala do daru pri narodení by veľa ľudí neviem čo dalo a že doteraz mi bolo dobre nič som nemusela robiť ale teraz sa to zmeni, rozvod ďazký fyzicky postih /úraz, zbitie/ manžela a že to ma donúti konečne niečo robiť. Ostala som dosť zmatená, pretože už dlhšiu dobu sa snažím venovať sa aj duševnej oblasti.
Ďakum Vám za Vašu odpoveď

Saša Pueblo – Ako ďalej? –2003-11-10 17:42:29


Celkom ma potesilo, ze niekto sa pokusa dozvediet o svojom podvedomi a o svojom osude viacej. Keď sa na vyklad numerologicky pozriem z nadhladu, tak vo vasom osude vidim nieco neprijemne. Tak isto reakcia astrologicky bola nestandardna, pocitovala cosi neprijemne a nezname. Na to by sme sa mohli pozriet. Aby som vas mohol na dialku diagnostikovat, tak poprosim vyplnit DC1. Potom po zaslati na moj email sa pozriem na vase podvedomie hlbsie. Uvidime, co tam je a ako to zvladnut. Saša Pueblo

Saša Pueblo – Ako ďalej? –2003-11-19 14:32:56


Povaha
Ste hystericka osoba usadena nervovym vzruchom v ustnej dutine. Charakterizuje to obrazok postavy silnej zeny, ktora vie, co chce.
Sexualne centrum
Je umiestnene v hlave a naznacuje na niektore muzske prvky spravania. Charakterizuje to obraz pracovitej a usilovnej zeny s urcitymi prvkami ambicii a cielmi.
Sudicky
Pri narodeni sa vo vasom mozocku otvorila nasledovna astrologicka schema: cierny anjel, biely anjel, muz, zena, dieta, starec, 12 postav, 4 postavy zvieratnika a na konci postava zeny zahalenej v mnisskom ruchu. Niekto, kto sa ma starat o chorych.
Rodova karma
Zistujem indicke alebo azijske vplyvy. Vplyvna a bohata zena za obdobia anglickej okupacie Indie. Tento vplyv je negativny a blokuje vnutornu duchovnost. Na prepych a bohatstvo sa museli ostatni nadriet. Ich nenavist posobi. Pozitivny vplyv: rozpravac, tulak, ktory mal rad deti a vedel uzdravovat. Vela priani, aby sa mu darilo. Psychicka pomoc pre vas.
Sexualne podvedomie
Skumam najhlbsie city vytvorene pocas ranneho detstva. Celkova vzrusivost: na muzov. Povrchova vzrusivost: na muzov. Pohlavna vzrusivost: na muzov. Citova vzrusivost: do svojho vnutra.
Aeromantia
Zivotny ciel je u vas starostlivost sama o seba. Najcastejsi strach o seba a svoje stastie a zdravie.
Bibliomantia
Stastny osud vas caka, keď sa budete venovat sebe a intenzivnejsie sportovat alebo robit pohybovu kulturu.
Capnomantia
Do buducnosti nemate zaujem o zmeny a pockate si na rozne zdravotne potiaze.
Daphnomantia
Najvrucnejsi vztah mate sama k sebe a k svojmu ja.
Halomantia
Do buducnosti zdravotne problemy, hnev a vnutorne sebectvo. Problemy okolo pecene.
Neckromantia
Tato osoba bude uspesna, keď sa zmeni a bude viac mila a prijemna. Neda sa to ocakavat. Najvaznejsie budu zdravotne rizika, ostatne v ramci toho, co chcete zit. Saša Pueblo

Jolka- Ako ďalej? –2003-11-21 09:28:55


Dobrý deň, chcela by som sa poďakovať za Vašu odpoveď. Rada by som sa este opýtala na niektoré časti odpovede, ktorým poriadne nerozumiem. Ako ovplyvňuje astrologická schéma môj život? A ako ju mám pochopiť? Pri rodovej karme čo by som mohla urobiť proti negatívnemu vplyvu, ktorý blokuje vnútornú duchovnosť?
Pri snahe rozvíjať v sebe aj duchovno som si veľakrát položila otázku, čo je zmyslom môjho života a čo mám v tomto živote urobiť. Ďosť ma zarazilo, že mojím životným cieľom je starostlivosť sama o seba, podobne aj do budúcna hnev a vnútorné sebectvo, dalej píšete, ze sa nedá očakávať, že budem viac milá a príjemná. Niako tomu nerozumiem lebo takýto obraz o sebe mi akosi cudzí. Chcem sa opytať, čo by sa ale s týmto dalo urobiť a ako je treba sa zmeniť? Ešte jednu otázku mám na Vás na záver píšete v rámci toho, čo chcete žiť. Neviem ako tomu mám rozumieť. Ďakujem za odpoveď.

Saša Pueblo – Ako ďalej? –2003-11-25 16:36:11


Vypracoval som vestecky profil Vasej osoby. Ide o skryte procesy vo Vasej psychike. Postup je taky, ze Vy sa nad tym zamyslite a o kazdom bode mi napíšete pre a proti. To je terapia rozhovorom a premyslanim nad sebou. Keď chcete viac, tak si vyplnte dotaznik PDX1 na Psyche poradni a mozeme sa bavit o Vas v psychologickej linii. Vyberte si a pracujte pomocou dopisovania o sebe a svojom osude

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.