Ezoterike sa teoreticky venujem už dlho. Snažím sa čítať knihy a aj ich praktizovať. Skúšal som hypnózu – ako hypnotizér, skúšal som Silvovku. Z Vašich meditácií ma zaujala geriatrická poradňa, práca s energiami a vytvorenie kontaktu so svojím dvojníkom – teda učiteľom. Ďakujem.

Veštecky som sa pozrel do vášho podvedomia. Bolo prekvapením zistiť, že vlastne v mužskom tele máte svoje dvojča ženského pohlavia v zmysle, že ste sa mali narodiť ako dvojičky, ale zostali ste vy a dvojča je vašou súčasťou. To vytvára zvláštny vnútorný vzťah lásky dvoch súrodencov.

Zdravotný stav

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Slabé miesta sú niektoré ganglie okolo orgánov.

Diagnostika kostná dreň: všetko v poriadku. Slabé miesta sú v celej kostnej dreni. Iba disharmonické stavy. Treba sa pozrieť diagnosticky až na úroveň buniek kostnej drene.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Žiadne slabé miesta nie sú.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesta sú všetky nervové zakončenia. Sú rozstrapkané a iskrivé. Treba riešiť.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Žiadne slabé miesta nie sú.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetky žľazy okrem hypofýzy ako centrálnej žľazy. Stupeň chorobnosti je 50, čo je pozvoľna sa rozbiehajúca chorobnosť. Nežiaduce genetické zmeny pri delení buniek v tejto oblasti.

Diagnostika tráviaceho systému: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Vyživovanie organizmu je v poriadku.

Diagnostika orgánov a častí tela: kyvadlo obkreslilo všetky orgány v poriadku. Neobkreslilo kostrové svaly pod nosným svalstvom, najhoršie miesta sú okolo chrbtice. Stupeň chorobnosti je 70, čo je už rozbiehajúca sa chorobnosť. Prílišné poškodenie nervových zakončení. Riziková oblasť. Svaly nepracujú ako celok. Rozpadané štruktúry. Príčina je nervový systém.

Diagnostika imunitná: všetko v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela, teda štandardná psychika.

Povaha
Psychicky ste usadený v gangliách okolo orgánov tela a vo veľkých gangliách v hlave, pri žalúdku a mechúre. Vnímať tu obrázky planéty Zem. Ide o základ kozmického vedomia viazaného na planétu Zem. Teda psychicky prenikáte na 40% do priestoru okolo planéty Zem. Bližšie Kozmos sekcia.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na všetko spojené so sexualitou a tantrou. Povrchová vzrušivosť: rituálna sexualita. Pohlavná vzrušivosť: tantra. Citová vzrušivosť: na tantru. Celkovo vaša biochémia funguje z epifýzy, čo je trvalo stav určitého vzrušenia a fetišizmu na všetko okolo vás. Všetko je v norme kontrolovateľnosti a kultivovanosti.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku života ste dostali anjelské sféry detských dyslektikov a to priesvitné, čo je najnižšia hustota. Nemáte k nim dobrý vzťah a obaľujete ich sexuálnou energiou, aby dali svätý pokoj. Viac presadzujete vlastné uspokojenie ako úspech. Príjemný pocit je prednejší. V 12. roku života ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Obal mozoček obsahuje poslanie učiť iných s láskou. Ostatné obaly obsahujú tantrické obrázky. 7 obalov spolu obsahuje všetko o tantrických sexuálnych praktikách. Máte k nim dobrý vzťah a rešpektujete tieto podvedomé obaly.

Chromozómová história
Základ chromozómov je v Indii, putovali ďalej cez Afriku, Egypt, Grécko do strednej Európy.

Génové reťazce
Sú od seba vzdialené, teda mali by ste žiť silne duchovne. Doteraz ste boli proti nim a chceli ste žiť bežným životom. Začínate si uvedomovať, že treba zmeniť postoj.

Embryonálny vývoj
Mali ste sa narodiť ako dvojčatá, ale zostali ste iba vy. No niektoré časti tela ako miecha, pečeň, časť hrubého čreva, niektoré svaly, je vaše dvojča. Teda vo vnútri ste vlastne dvojčatá, ktoré sa majú silne radi. Vládne silné porozumenie a láskavý vzťah.

Pôrod
Celkovo v poriadku. Počas celého vývoja tela problémy s nervovým systémom.

Astrológia ega
Vo vnútri máte plno rozporov, vaše dvojča často chce ženský život a vaše mužské ja chce niečo iné. Ženské dvojča sa prispôsobuje.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Vaše mužské ego je pasívne a ženské dvojča si žije svoj ženský život.

Duchovná úroveň
Okolo vás je veľa bielych kvietkov. Teda vysoká morálka a etika. No viete to rozumne kontrolovať.

Hviezdy, šťastný osud
Venovať sa kozmickému vedomiu a väčší priestor pre svoje ženské dvojča.

Meditačná úroveň
Vedecké bádanie odmietate, hnus. Anjelské sféry chcete zlikvidovať, ja si rozhodnem, čo sa bude robiť. Svet mŕtvych je niečo odporné. Aura myseľ vyvoláva obavy. Sexus myseľ je pohoda. Šamanská, praveká, zvieracia, bunková a Silva myseľ: to všetko chcete a beriete. Kozmickú myseľ by ste najradšej zlikvidovali a žili konzumne ako všetci ostatní. Stigma myseľ odmietate. Reiki energie áno, veštecká myseľ váhavé postoje. Ľudská myseľ áno. UFO organického života považujete za zaujímavé. Reinkarnácia: nebyť, rozplynúť sa.

Pridaj komentár