Zaujíma ma v prvom rade moja cesta, či je správna, či tie základy sú pevné a išli do hĺbky a kvality, kde mám pridať a všetko…čo Vás napadne a uznáte Vy za vhodné. Skúste sa mi prosím pozrieť do vnútra, ak som poblúdila, vrátim sa.

Pri nahliadnutí do vášho podvedomia som našiel určitú potrebu pre duchovný svet. No skôr stále na umeleckej báze. Zároveň sú tu negatívne vplyvy, ktoré bránia rozvinúť vašu duchovnosť. V prvom rade miesto, kde teraz žijete. Želám vám, aby ste naplnili svoje duchovné potreby.

Zdravotný stav
Nenachádzam žiadne vážnejšie zdravotné problémy. Určité disharmónie sú v kĺbových spojoch.

Psychický stav
Aurický obal je dobre ukotvený na fyzickom tele. Možno konštatovať stabilnú psychiku.

Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to osobu, ktorá je zahĺbená do kníh a vytešuje sa, keď na niečo príde.

Sexualita povahy
Je klasicky európska a je v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok klasickej sexuality.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v šedej kôre veľkého mozgu, naznačuje na určité ciele a ambície. Charakterizuje to obrázok niečo v duchovnej oblasti dosiahnuť.

Astrológia sudičky
Skúmam neuróny v mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Všade sú postavy s ezoterickými alebo duchovnými knižkami. Na konci postava, ktorá sa duchovnej oblasti venuje skôr ako spisovateľka alebo vydavateľka.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť šedej kôry veľkého mozgu. Všade plno duchovných obrazov a určité nadšenie pre duchovno.

Astrológia planét
Skúmam oblasť stredného mozgu. Biela a pozitívna postava z Venuše a okolo fázy Mesiaca. Táto schéma naznačuje na nenaplnenie túžob v oblasti duchovnej, pokiaľ zostanete tam, kde teraz žijete. Potreba žiť inde, kde sa dajú vaše ciele rozvinúť.

Snová astrológia
Skúmam oblasť snového podvedomia. V snoch vás duchovný svet ničí a devastuje. Spôsobuje to skutočnosť, že sa od duchovných vecí vzďaľujete namiesto toho, aby ste sa približovali. Skúste zmeniť svoje sny.

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš terajší osud. V rode mníška a tiež cestovateľ, ktorý sa venoval duchovným veciam. Pochodil toho hodne. Nemá to zase tak silný vplyv, aby vám to pomáhalo. Je to skôr neutrálna záležitosť.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas raného detstva rodičmi. Celková vzrušivosť: na knižky. Povrchová vzrušivosť: na duchovné stavy. Pohlavná vzrušivosť: uteká do duchovnej oblasti. Citová vzrušivosť: na duchovné veci. Celkovo problémové sexuálne podvedomie vytvoriť s mužmi vnútorné harmonické partnerské spolužitie.

Duchovná úroveň
Morálka a etika vám majú čo povedať.

Hviezdy, osud
Vaše vnútro nie je dostatočne dobre nastavené, aby ste naplnili duchovné túžby naplno.

Netradičné vedomie
Ste schopná komunikovať s informačnými poľami mŕtvych osôb. To dáva určité schopnosti a príležitosti. No treba to ovládnuť.

Pridaj komentár