Požiadali ste ma, aby som zhodnotil veštecky, ako ste na tom zdravotne. Asi by ste si mali dať zdravie do poriadku. Tak isto som sa pozrel do vášho podvedomia. V embryonálnom vývoji ste sa stali obeťou spomienok reinkarnanta. Detská psychika bola potlačená a žijete pre tento záznam v sebe.

Zdravotný stav

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miechu, brušný mozog a ganglie. Na váš vek 66 rokov všetko v poriadku. Slabšie ganglie ľavé oko, ale nič vážne.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo ju neobkreslilo v poriadku. Stupeň chorobnosti je 40, čo je začínajúca chorobnosť. Časť buniek kostnej drene je z 15. roku života. Celkovo oslabená tvorba bielych a červených krviniek.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo obkreslilo. Slabých miest je veľa. Nie chorobnosť, ale iba oslabenie. Príčina je v nervových zakončeniach krvných vlásočníc. Slabá obnova a mierne poškodenie.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo neobkreslilo v poriadku. Stupeň chorobnosti je 60-70, čo je pozvoľna bežiaca chorobnosť. Príčina chorobnosti: veľa mŕtvych a poškodených buniek. Majú to na svedomí biele krvinky a ich agresívnosť. Poškodzujú bunky aj v iných častiach organizmu. Zatiaľ to nie je veľa, v budúcnosti možné niečo ako roztrúsená skleróza. Najviac poškodení má nervový systém.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín: kyvadlo neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 80, čo je už bežiaca chorobnosť. Príčina chorobnosti sú starecké prejavy v lymfatickej špongii v oblasti krku a v okolí pohlavných orgánov. Tak isto lymfatické vačky a uzliny sú zanesené minerálmi na spôsob vodného kameňa.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo ju neobkreslilo ako celok. Stupeň chorobnosti je 60, čo je pozvoľne sa rozbiehajúca chorobnosť. Príčina chorobnosti je minerálne zanášanie žliaz a buniek. Organizmus zbytočne ukladá v tele minerálne soli. Robí tak na mnohých miestach tela.

Diagnostika tráviaceho systému: vyživovanie tela v norme. Slinné žľazy, mozgový prívesok, žalúdočné šťavy, tenké črevo sú v poriadku. No nedá sa to povedať o obličkách, ktoré do tela uvoľňujú minerálne soli a neudržujú ich hladinu v poriadku.

Diagnostika orgánov a častí tela: kyvadlo obkreslilo mozog, srdce, pľúca, pečeň, slezinu, tenké črevá, žalúdok, svaly, chrupavky, prostatu v poriadku. Neobkreslilo obličky. Stupeň chorobnosti je 70, čo je bežiaca chorobnosť. Príčiny chorobnosti sú vo veľkom množstve nežiaducich mikroorganizmov zo žumpového prostredia. Prenikajú cez kožu, ktorá nemá prirodzené ochranné bloky.

Diagnostika imunitná: nie je dobrá a biele krvinky sú zle kódované v detskej žľaze. Detská žľaza je zanesená minerálnymi soľami.

Psychický stav
Aurický obal je zúžený a nie je okolo tela. Koncentrácia výhradne na veci náboženské, Bibliu a podobne. Charakterizuje to osobu, ktorá je silne koncentrovaná na náboženské veci a ezoteriku chce dostať do náboženského systému za každú cenu.

Povaha
Ste usadený netradične vo vnútri buniek, kde sú chromozómy. Máte v sebe cez bunkové štruktúry vytvorené informačno-energetické odtlačky zvierat. Bližšie Kozmos sekcia. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá bytostne miluje svoje bunky. Vnútorná zamilovanosť.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: všetko náboženské. Hlboká viera a oddanosť. Povrchová vzrušivosť: na všetko okolo kostolov. Pohlavná vzrušivosť: všetko k Bohu a aj ezoterici tam musia. Citová vzrušivosť: vrátiť náboženstvu jeho kredit. Teda hlboký zmysel pre náboženstvo.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku života ste dostali anjelské sféry detských dyslektikov. Sú zlikvidované a nahradené náboženskými predstavami. V 12. roku ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Ich obsah bol dôsledne zlikvidovaný a nahradený náboženskými spomienkami a obrazmi. Pôvodne tam bolo hlboké šamanstvo, anjelské sféry šamanov a mimoriadna duchovnosť. Teraz náboženské systémy.

Chromozómová história
Pôvod chromozómov je v arabskom svete. Odtiaľ putovali cez Ukrajinu do Európy.

Génové reťazce
Máte štandardné génové sekvencie a mali by ste žiť bežným životom.

Embryonálny vývoj
Počas neho bolo hlboko zasiahnuté do vašej psychiky a vo vnútri vás je reinkarnant a jeho spomienky. Sú to spomienky osoby, ktorá bola už viackrát kňazom. Teda máte od 4. mesiaca embryonálneho vývoja v sebe spomienky mŕtvej osoby, ktorá nedovolila rozvinúť vašu pôvodnú psychiku a pod týmto vplyvom fungujete doteraz. Pracujete pre reinkarnanta a vaše spomienky po smrti budú jeho súčasťou.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch realizujete ďalšie náboženské obrady. Vaše pôvodné detské ja je tvrdo odtláčané.

Hviezdy, šťastný osud
Nič sa nedeje, ide sa ďalej.

Pridaj komentár