Asi pred 4 rokmi som z mladíckej nerozvážnosti brala s mojím manželom narkomanom drogy. To trvalo asi 2 a pol roka. Už jeden a pol roka drogy neberiem a už ani nikdy nebudem. S manželom som sa rozišla. Asi pred rokom a pol som začala trpieť hroznou únavou, zmenami nálad, depresiami, neskôr strachom z neznáma, paranojou, strachom, že som sa z drog pomiatla, zo seba, že mám možno nejakú duševnú chorobu. Som dosť uzavretá, nepociťujem radosť, žiadne emócie. Som ako automat, či robot. Neviem, ako sa z toho zobudiť, čo robiť, ako to zlepšiť.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel veštecky do vašej duše. Otvorene hovorím, že nerád robím ľudí, ktorí užívali alebo užívajú drogy. No u vás som cítil, že užívanie drog vychádza z iných pochodov a to embryonálnych. Verím, že zvíťazíte nad svojím osudom a zmeníte svoje vnútro na niečo užitočné a zmysluplné.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo hormonálne žľazy. Stupeň chorobnosti 14 – 22, teda disharmónia a začínajúca choroba pomaly už zistiteľná aj medicínskymi metódami. Príčinou bolo užívanie rôznych chemických látok. Kyvadlo neobkreslilo nervové dráhy v tele. Sú disharmonické, nie choré. Nervové dráhy sú poškodené ako keď sú potrhané kábliky. Výsledok užívania nežiaducich látok. Kyvadlo neobkreslilo lymfatický systém. Hodnota 24 – 27, čo je už chorobný stav. Mutačné pochody a pozmenenie lymfatických uzlín toxickými látkami. Kyvadlo neobkreslilo tukový orgán tela. Tuk sa stal skladom toxínov. Zatiaľ nejdú do tela. No čo bude ďalej, je diskutabilné. Najhorším miestom je práve tukový orgán, tuk okolo tela.

Psychický stav
Aurický obal celého tela je až príliš vzdialený od fyzického tela. To je stav u dlhodobo hospitalizovaných ľudí, ktorí už asi ťažko vrátia veci do štandardného psychického stavu. Lieky a starostlivosť psychiatra je dlhodobo potrebná. Tak isto všetky druhy psychoterapií. Pomohlo by cvičenie Či kungu, Tajči, a podobné bojové cvičenia. Tiež športová aktivita.

Povaha
Máte zúžené vedomie do ganglií miechy. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má silné sklony k narkotikám a zážitkom v tomto stave.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Môžu sa počas vášho života pozmeniť. Celková vzrušivosť: prázdnota. Povrchová vzrušivosť: prázdnota. Pohlavná vzrušivosť: samota. Citová vzrušivosť: únik do sveta fantázie. Celkovo problémová sexualita a spolužitie, užívanie látok je volaním o pomoc a oslobodenie sa od samoty. Niekedy tu bolo plno erotizmu a sexuality. Až príliš, no zostala už len samota a neochota zostať v tomto stave a únik cez chemické látky naspäť.

Stav obalov

1. aura obal je vzdialený od tela, obsahuje informácie o psycho úletoch.
2. klinický obal máte, prežili ste klinickú smrť.
3. Lama tulku – kto prežil klinickú smrť, má v sebe informačné pole mŕtvej osoby. Obsahuje u vás informácie o násilníkovi a ničiteľovi žien.
4. spirit obal – máte ich mnoho, sú to informácie z mŕtvych ľudí. To je ďalšie poškodenie psychiky.
5. túžby obal je vzdialený od tela a obsahuje čudné túžby ublížiť si.
6. mozoček obal obsahuje informácie o osobe užívajúcej rôzne látky.
7. rodostrom obal obsahuje informácie o predkovi, ktorý experimentoval s omamnými látkami.
8. kostný záznam – neukladá sa.
9. dieťa obal – obsahuje záznam z embryonálneho vývoja. Užívanie liekov a alkoholu počas tehotenstva.
10. zvierací obal je vonku.
11. eros obal je deštrukčne ladený a rozvinutý v tele.
12. zápis spomienok –spomienky sú zapisované iba nahusto do zadného zrakového mozgu, čo destabilizuje psychický stav.
13. šaman obal je uvoľnený a obsahuje čudesné rituály.
14. 7 obalov spolu – obsahujú všetky druhy narkotických látok.
15. vnútro neurónov je otvorené iba čiastočne.
16. chromá chrbtica – máte poškodené nervstvo a otvorený špeciálny vnútorný stav ako u ľudí s poškodenou chrbticou.
17. tranzové telo- máte, neustále ide vo vnútri vás rytmický pohyb.
18. zvukové telo- máte, neustále idú vo vás vnútorné spevy, čo vyvoláva zvláštne psychické stavy.

Pred narodením
Embryonálny vývoj na začiatku bol v poriadku. Potom bol príliš rýchly a nedôsledný. Každopádne svoje zohralo užívanie liekov a mierneho alkoholu počas tehotenstva. Keď som to porovnával s ďalšími ženami narkomankami, tak mali podobne embryonálny vývoj poškodený. Teda za svoj stav nemôžete. Bol spôsobený ešte počas embryonálneho vývoja. Vlastne už idete proti svojmu osudu a snažíte sa zmeniť to, čo spôsobil niekto iný.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Súboj proti chemickým látkam, ktorý raz vyhráte a potom zase prehráte. Ale nechcete sa vzdať. Musíte bojovať rozumnejšie a postupne. Nie proti všetkému, čo v sebe máte. Keď sa chcete tohto zbaviť, tak musíte bojovať celý život. Mali by ste sa venovať boju proti drogám celkovo.

Astrológia stredného mozgu, mozočku, miechy, brušného mozgu, ganglií
Všade cítiť, že chcete bojovať a vydržať, kým nezvíťazíte nad svojím osudom.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Cítim, že chcete bojovať a ísť dopredu za iným osudom. Tak isto v snoch upratujete.

Hviezdy, šťastný osud
Nestačí iba sila vôle, treba aj meditácia a duchovnosť do svojho vnútra a tu odstrániť hlboké príčiny vášho osudu.

REAKCIA NA PROFIL

Vážený pán Saša, ďakujem Vám veľmi pekne za veštecký profil. Ak to bude možné, rada by som sa dozvedela, ako ďalej. Či mám ešte pokračovať v antidepresívach a navštevovať psychiatra, cítim, že by som mala. Už asi 2-3 týždne sa mi psychickýstav výrazne zlepšil, svet vnímam úplne normálne, aj úzkosti prestali a zdá sa mi, že sa pomaličky dostávam do rovnováhy. Ďakujem Vám z celého srdca za Váš záujem a čas strávený pri vypracovaní profilu a želám Vám všetko dobré.

POSTUP TERAPIÍ

Terapia psychického stavu
V prvom rade by pomohlo, aby ste sa naučili meditačne vyrábať si chemické látky vo svojom mozgu. Ide hlavne o látky efedrínového charakteru. Treba si predstavovať stavy, keď ste boli šťastná, usmiata a veselá. Navodiť si tento pocit a pokúšať sa ho udržať postupne dlhšie a dlhšie. Cvičiť každý deň a vytrvalo. Ľudia sa často stávajú narkotický práve z dôvodu, že si nedokážu vo svojej chémii vyrábať tieto látky. Pomohla by aromaterapia, do aromatickej lampy nakvapkať pár kvapiek voňavého olejčeka. Tak isto mať okolo seba rôzne aromatické látky, ktoré vás dostatočne uvedú do efedrínového stavu. Na stabilitu psychiky začnite cvičiť či kung alebo taj či a iné bojové umenia.

Terapia povahy a jej zmena
Vyhľadajte hypnotizéra a množstvom sedení uvoľnite čo najviac zážitkov zo svojho vnútra. Možné je nájsť si priateľku a vytvoriť vzájomný vzťah dôvery. Môže to byť osoba s podobným osudom a spoločne sa o seba starajte.

Terapia sexus podvedomia
Mali by ste si vyhľadať ezoterické zoskupenie tantrikov, ktorí pestujú fyzickú sexuálnu jogu a robia spoločné zasväcovacie rituály. Spojiť sexuálne terapie s rôznymi vôňami a aromaterapiou. Tak isto spojiť sexuálne terapie s nudizmom a stretávať sa s ľuďmi, ktorí vyznávajú hodnoty nudizmu. Jednoducho sa venovať všetkému, čo je spojené so sexualitou a ezoterikou.

Terapie obalov vo fyzickom tele
1. koncentrovať sa na povrch tela a okolo seba pri erotizme a aromalampe.
2. erotické meditácie spojené so sviečkami a ohňom. Návrat do prírody a drsného horského prostredia.
3. svoje narkotické podvedomie uspokojíte predstavou, že drogy užívate. Nie fyzicky, iba v predstavách. Nemožno ísť proti podvedomiu. Aby ste ho uspokojili tam vo vnútri, treba, aby ste si predstavovali, ako užívate rôzne druhy prírodných drog. Len takto uspokojíte podvedomie a nebude vás ťahať ku skutočným drogám. Možno sa vám to bude zdať čudné, ale proti podvedomiu sa nesmie bojovať. Treba ho prijať a uspokojovať mentálnymi predstavami. Uvediem príklad: jedna osoba má v podvedomí náboženské potreby, odmietala ich aj v predstave. Mala nešťastný osud. Keď začala podvedomie uspokojovať náboženskými predstavami, tak sa všetko postupne ukľudnilo. Ďalšia osoba má podvedomie, ktoré ju vedie osudovo k  deštruktívnym ľuďom, aby jej ubližovali. Začala realizovať mentálne predstavy, že neustále stretáva deštruktívnych ľudí a odvtedy má od takýchto ľudí pokoj.
4. môžete využiť túžbu ubližovať si a spojiť to s erotizmom.
5. jednoducho všetko vo svojom živote spojiť s erotickými aktivitami, ktoré nadväzujú na sexuálnu ezoteriku. Čítanie tantrických knižiek, praktizovanie tantry a všetko okolo kultivácie vlastnej ženskej sexuality.

Pridaj komentár