Chcem poprosiť o diagnostikovanie môjho zdravotného stavu v psychotronickej poradni a zároveň v oblasti diéto poradne, pretože trpím nadváhou, ktorú chcem zlikvidovať.

Pri vešteckom pohľade na váš zdravotný stav som našiel zle fungujúce tráviace žľazy a to slinné žľazy, podžalúdkovú žľazu, dvanástnik a hlavne pankreas. Odporúčam zvážiť liečbu týchto žliaz. Trávenie je nastavené meniť všetku stravu na tuky.

Diagnostika Silva objekty: geometrické útvary sa objavujú práve v tukových vrstvách tela a naznačujú na poškodené oblasti.

Diagnostika reiki bioenergia: tukové oblasti vykazujú zosávanie vlastnej bioenergie. Ostatné oblasti tela v poriadku.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo odmietlo obkresliť slinné žľazy, podžalúdkovú žľazu, dvanástnik a pankreas. Dá sa predpokladať, že nie sú v poriadku. Tak isto tukové oblasti neboli obkreslené.

Diagnostika silva údržba: v oblasti žliaz na trávenie úplné ticho. V oblasti tukových zásob oblasti deštrukcie. V ostatných častiach tela beží všetko v poriadku.

Diagnostika rezonančná: poukazuje na určité disharmonické stavy v brušnom mozgu, ktorý je umiestnený v stene tenkých a hrubých čriev. V stene čriev sú drobné neuróny, niektoré oblasti sú problémové. Môžu pôsobiť negatívne na trávenie.

Diagnostika echolokačná: vyslaná bioenergia sa nevracia z oblasti tenkých čriev a tráviacich žliaz. Naznačuje to na disharmonické alebo choré oblasti.

Diagnostika astrálna: v oblasti slinných žliaz, podžalúdkovej žľazy, dvanástnika a pankreasu sedia obrázky žiab, ktoré naznačujú na určité zdravotné problémy. V oblasti tenkých čriev je sivastá postava s palicou, ktorá naznačuje na choré neuróny a nervové dráhy brušného mozgu.

Diagnostika totemová: zviera vytrháva tráviace žľazy a chce ich liečiť.

Diagnostika vyživovacia: orgány a svaly sú podvyživené a oblasti tukové prepchaté výživou. Všetko sa valí do tukových zložiek.

Diagnostika sexus: naznačuje na okolnosť, že organizmus masívne naváža zásoby do tukových oblastí. Teda porucha trávenia je zrejmá.

Diagnostika náboženské energie: naznačuje na to, že organizmus pri trávení skoro všetko mení na tuk.

Diagnostika najhoršieho miesta: bol označený pankreas a všetky tráviace žľazy.

Diagnostika pránická: naznačuje na to, že organizmus je nastavený na ukladanie tuku vo veľkom množstve.

Diagnostika špiritistická: odporúčam začať s liečbou tráviacich žliaz prípravkami vo voľnom predaji.

Diagnostika autopilota: brušný mozog v črevách núti organizmus, aby všetko menil na tuk a ukladal ako zásobu.

Pridaj komentár