A 135 – Plytký spánok – 2004-06-22 12:31:40


Mam problemy so spánkom. Tazko zaspavam alebo mam taký spánok, že všetko vnímam. Ráno vstanem neoddýchnutá. Často mám výraz tváre že som unavená. Nič ma nebaví nemám radosť zo života.

Saša Pueblo – Plytký spánok – 2004-06-22 12:32:20


Povaha
Ste hystericko-psychopatická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine a v hrdle. Charakterizujú to tieto obrazy: osoba, ktorá sa všetkého bojí, ubližuje si, ale nedokáže ublížiť iným. Problémové obrazy. Vhodné terapie.
Sexualita povahy
Je rozvedená na povrch kože, čo len zhoršuje psychický stav. Sexuálne podnety idú do kože. Charakterizuje to obraz osoby, ktorá je uväznená vo veľkej postave a nemôže von. Ako keby ste nemali dostatočnú kontrolu nad svojím vnútrom.
Sexuálne centrum
Je umiestnené v podbruší a naznačuje na klasicky ženské správanie. Charakterizuje to obrázok ženy, ktorá nechce dospieť a chce zostať dieťaťom. Odmieta vnímať reálne svoje okolie. Treba prekonať nechuť žiť vo vonkajšom svete a mať chuť dospieť ako žena.
Astrológia sudičky
Skúmam zoskupenie neurónových schém v mozočku. Je tu klasická štandardná schéma a postava ženy s dieťaťom a rodinou.
Astrológia psychiky
Skúmam zoskupenie neurónov v šedej kôre veľkého mozgu. Je tu obrázok dievčatka v začarovanej a krutej rozprávke. Z tejto rozprávky sa nedá utiecť. Problémové sny a uzavretosť v snoch. Strach vyplývajúci zo snových stavov a nechuť snívať, radšej nespať. Treba ísť do snov a vybojovať tam víťazstvo. Vhodné terapie do snového sveta.
Astrológia planét
Skúmam oblasť stredného mozgu. Je tu bielo-čierna hmla. Je tu dieťatko. Toto naznačuje na nezmierenie sa so smrťou nejakého dieťaťa. Asi nie vaše, ale blízkej osoby. Treba upratať vo vašej psychike.
Rodová karma
Skúmam predkov v rodostrome a vplyv na súčasný osud. Začiatok kapitalizmu, muž zlodej a okrádač. Je stíhaný nenávisťou okradnutých a zabitých ľudí. Narobil toho zla až príliš. Má to na vás vplyv. Treba tento vplyv uzavrieť.
Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas raného detstva. Celková vzrušivosť: na mužov. Povrchová vzrušivosť: na mužské telo. Pohlavná vzrušivosť: na mužský orgán. Citová vzrušivosť: k Bohu. V zásade všetko v poriadku.
Duchovná úroveň
Je vysoká, láska, cit, spravodlivosť vám majú čo povedať. Bohužiaľ, všetko je uzatvorené do vášho vnútra.
Traumatické oblasti
Je to smrť dieťaťa, tiež môže spôsobovať traumatické udalosti iným ľuďom. To vzniká zvnútra vás, nemôžete za to.
Celkovo bude rozumné, aby ste brali lieky a dali si zdiagnostikovať stredný mozog, ktorý zodpovedá za spánok, prestali sa báť snového stavu a usilovali sa ovládnuť svet snov. Saša Pueblo

A 135 – Plytký spánok – 2004-06-22 14:53:33


Dakujem za vypracovanie a prajem Vam vsetko dobre.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.