Magické myslenie. Magická ochrana. Aurický obal. Fyzická mága. Kreslená mágia. Prírodné vedomie šamana. Bioenergia aury. Bioenergetické nabíjanie objektov.

Pokračujem v sérii článkov, ktoré sa usilujú vešteckými technikami preveriť šamanskú ritualistiku. Teda veštecky sa prešetrujú informačné polia najlepších šamanov histórie, ale aj tých, ktorí žijú v dnešnej dobe. Zvyčajne vešteckými metódami preverujem asi tak do 20 magicky pracujúcich šamanov. Vždy si vyberiem určitú oblasť magických úkonov a porovnávam, čo majú dotyční pri danom magickom úkone spoločné a čo odlišné.

Takýto prieskum dovoľuje vytvoriť vlastne učebnicu základov magického umenia. Ďalej si treba uvedomiť, že pri magickej ritualistike treba byť vo vedomí prírodného človeka a to je koncentrácia do predĺženej miechy a miechy celkovo. Doteraz to bola koncentrácia do stredného mozgu, ktorý je nad predĺženou miechou. Postupným cvičením sa posúvame do predĺženej miechy a miechy celkovo. Je to presnejšia pozícia. Zároveň je potrebné si vsugerovať čo najpresvedčivejšie odchod do pustatiny a život prírodného človeka. Stačia aj spomienky na dovolenku v prírode. Takto naladení si musíte vytvoriť aurický obal okolo fyzického tela aspoň pol metra hrubý a silne nabitý energiami. Bioenergiu vlastnú alebo cudziu treba dodávať trvalo a neustále. Aurou tu myslím priestor pred vami, ktorý je naplnený molekulami vzduchu, fotónmi svetla, prachovými časticami a vašimi rituálmi.

V tomto vhodnom naladení mysle môžete precvičiť magický rituál na preventívnu ochranu proti magickému manipulovaniu a nepríjemným a nežiaducim želaniam iných osôb. Majte na pamäti, že ide o preventívny rituál, a preto ho treba vlastne nastaviť dôsledne proti všetkým potenciálnym neprajníkom.

Základom šamanských rituálov tohto typu je vo všeobecnosti opálenie a spálenie nejakého druhu živočícha. Teda hlavne múch, pavúkov, kúskov rôzneho druhu mäsa. Všetko musí byť v sušenej forme. Preto treba dobre vysušiť živočíšne objekty, ktoré sa stanú súčasťou magického rituálu. Na prevedenie rituálu potrebujete tiež horiacu sviečku.

Na začiatku rituálu sa uvediete do šamanského vedomia podľa hore uvedeného návodu, alebo si zájdete do sekcie Šamanstvo a vhodným čítaním šamanských cvičení sa uvediete do stavu šamanskej mysle. Magická škola a Magická poradňa vás naladia na magický spôsob myslenia. V šamanskom stave mysle je dôležité vytvoriť aurický obal, a to hlavne pred sebou. Aurický obal udržujete neustále a je dôležitou súčasťou celého rituálu preventívnej ochrany pred neprajníkmi.

Celkovo tento magický rituál môžete robiť niekoľkými spôsobmi. V prvom rade fyzicky a to so sušenými živočíchmi, sviečkou a nádobkou, kde zo sviečky odlejete vosk. Pri prevádzaní rituálu môžete použiť kovovú platničku, na ktorú sušeného a následne podrveného živočícha nasypete. Dáte nad plameň sviečky a vytvoríte zo sušeného objektu doslova a do písmena popol. Vytvorený popol nasypete do sviečky a preto je vhodné mať hrubšiu sviečku, v ktorej sa tvorí dostatok vosku. Pri pálení zvieracieho objektu neustále myslíte na ľudí, ktorí by vám potenciálne mohli priať nepríjemné veci. Neustále tvoríte aurický obal okolo seba a aura musí zachytávať všetky objekty, ktoré máte fyzicky pred sebou.

Pokračujete vo fyzickom vytvorení voskovej guľôčky. Pri tvorení voskovej guľôčky je vhodné robiť také pohyby rukami, ktoré rituál umocňujú. Vhodné je neustále si niečo hundrať v hrdle a používať hlasivky na spôsob šamanov. Podrobnejšie nájdete v Mantra sekcii. Vytvorená vosková guľôčka bude nakoniec opatrená ochranným znakom. Vytvorený ochranný amulet bude slúžiť na to, aby ste ochranu znovu a znovu nabíjali. Toto je všeobecne používaný návod, ktorý si treba individuálne upraviť.

Dotyčný rituál môžete robiť aj tým, že ho nakreslíte na papier. Tak isto je potrebné, aby ste papier a celkovo priestor kreslenia robili pod aurickým obalom. Všetko nakreslite a zároveň sa na diaľku koncentrujete na fyzické objekty, ktoré by ste použili klasicky k fyzickému rituálu. Je úplne jedno, kde sa tieto predmety nachádzajú. Zároveň zahrabete v spomienkach a dotyčné objekty si predstavíte. Zároveň ich zväčšíte vo svoje hlave na reálnu veľkosť a nabijete bioenergiami. Potom energetizovanú predstavu vkladáte do kresby pred vami. Tu máte nakreslenú napríklad sušenú muchu, sviečku a voskovú guľôčku. Teda celý rituál robíte imaginárne a bioenergeticky. Treba ho realizovať v pocite, že ho robíte fyzicky a o tomto pocite nepochybovať. Tak isto dbať, aby aurický obal okolo vás bol silne energetizovaný. Predstavu si dobre zapamätajte a uložte do spomienok. V momente potreby sa začne obrázok vo vašej mysli aktivizovať. Ritualistika je ešte účinnejšia, pokiaľ ovládate umenie špiritizmu. To je komunikácia s informačnými poľami mŕtvych osôb. Bližšie Plazmatická škola.

Záverom uvádzam niekoľko štandardných postupov pri realizovaní ochranného rituálu proti zlým prianiam. Poučte sa a nikdy ich nerobte presne tak, ako boli tu opísané. Keď to nedodržíte, tak sa napojíte na tých, ktorí takéto rituály realizujú a môžete si ich užiť na vlastnej koži. Môžete si to dovoliť, ale iba vtedy, keď ste v magickej ritualistike mimoriadne zdatní.

Oheň sviečky. Hmyz sušený, pinzeta, spálenie nad ohňom, Vloženie do voskovej guľôčky. Potom do vrecka a nosiť na krku.

Oheň sviečky, kúsky zvieracieho mäsa, sušené a rozdrvené. Spáliť, vložiť do voskovej postavičky. Najlepšie mäso z hadov, žiab a krabov.

Oheň sviečky. Rozdrvenú muchu položiť na papier a spáliť. Odrezať vrch sviečky a vytvoriť voskovú guľôčku. Nosiť pri sebe ako ochranný amulet.

Opáliť si a začierniť prsty, rozdrviť sušenú muchu. Spáliť ju na prach a natrieť niektorú časť tela.

Oheň sviečky. Zmes múch a pavúkov spáliť na kovovej lyžičke. Dať tam sliny a kvapku krvi. Hovoriť magické zvuky, previesť magický tanec. Vložiť do diery v postavičke.

Pridaj komentár