A62 – Neistota – 2004-03-27 19:30:22


Môj problém spočíva v tom, že už dlhší čas prežívam vo svojom vnútri neistotu v súvislosti s mojím terajším partnerským vzťahom. Približne rok chodím s mojím priateľom a mám ho úprimne veľmi rada. Ja som VŠ, on si akurát dorába maturitu. Keď sa moji rodičia dozvedeli, že s ním chodím, aj to, že má nižšie vzdelanie, dali mi dosť dôrazne najavo, že by som sa asi mala zamyslieť nad tým, či je to dobré. Apelovali na mňa hlavne s tým, že v ďalšom živote budeme mať problémy s tým, že on sa bude pri mne cítiť menejcenný a ja že sa zasa budem musieť viacej prispôsobovať, aj to, že naše názory na život, peniaze budú rôzne a že to bude veľký zdroj hádok. Ja mám s rodičmi inak pekný vzťah a vlastne týmto sa náš vzťah trocha narušil, čo ma dosť trápi. Zároveň som však začala aj ja pochybovať o tom, či na tom nie je trocha pravdy a nemožem sa týchto pocitov zbaviť. Keď som s ním, tak som šťastná, tieto pochybnosti ma napadajú stále, keď som sama.

Saša Pueblo – Neistota – 2004-03-27 19:31:12


Partnersky vestecky profil
Zdravotny stav ona: celkovo v poriadku. Problematicka je oblast sleziny a teda imunitneho systemu tela. Pomalsia reakcia pri ochoreniach.
Zdravotny stav on: mozne zdravotne problemy s lymfatickymi uzlinami.
Psychicky stav ona: je v poriadku
Psychicky stav on: je v poriadku
Povaha ona: je hystericko-schizofrenicka povaha usadena v ustnej dutine, ale aj v mozocku. Charakterizuje to obrazok zeny, ktora je mila, pozorna a premysla. Dalsi obraz je obraz smutnej a utrapenej osoby, ktora nechce byt sama.
Je to vsetko v norme, ide o klasicky zenske povahove vlastnosti.
Povaha on: je epilepticka povaha bioenergeticky usadena v oblasti temenneho mozgu. Charakterizuje to obrazok muza zaujateho sebou, ktory nema vela casu na vas a ludi okolo. Zije vo svojom vnutri. Vztahy s okolim su hrave a formalne. Vo vnutri ho ostatni ludia a ich problemy nezaujimaju.
Sexualne centrum ona: je umiestnene v podbrusi a ide o typicky zensku sexualitu. Charakterizuje to obrazok klasickej zeny so zenskymi vlastnostami.
Sexualne centrum on: je v podbrusi a naznacuje na urcite zenske prvky v jeho muzskom spravani. Charakterizuje to obrazok muza, ktory je zalubeny sam do seba. Viac zenskych prvkov ako muzskych.
Sexualne podvedomie ona: skumam najhlbsie city vytvorene v ranom detstve. Celkova vzrusivost: na slabsich a pasivnych muzov. Povrchova vzrusivost: ked ju mozete riadit a ovladat. Pohlavna vzrusivost: pasivita partnera a vasa aktivita. Citova vzrusivost: k smutnym a utrapenym.
Sexualne podvedomie on: celkova vzrusivost: na zeny, ktore ovladaju a trestaju. Vyhovuje krasna domina. Povrchova vzrusivost: na komandovanie. Pohlavna vzrusivost: aktivne zeny pri sexe. Citova vzrusivost: do seba a pasivity.
Duchovna uroven ona a on: je rovnaka, presadzujete si seba a nezaujimaju vas dostatocne idealy ludstva.
Harmonicky vztah ona a on: vo vasom vztahu nemozeme hovorit o pritomnosti bozej lasky, ani dokonalej lasky, ani lasky. No vas vztah je harmonicky. Viac nemozete ocakavat. Domnievam sa, ze si vcelku vyhovujete, ale dokonalost vo vztahu budete dosahovat tazko. Saša Pueblo

Pridaj komentár