Top hudba správy

Dátum zberu: 08.10.2016 
Strana 1 z približne 83 výsledkov
 
Top hudobné správy
 
6
 
Search engine (v slovenčine prekladané ako: prieskumový stroj, vyhľadávač, vyhľadávací nástroj, vyhľadávací prostriedok, vyhľadávací stroj, vyhľadávacia služba, vyhľadávací program, v bežnom jazyku len vyhľadávač) je počítačový systém či program, ktorý umožňuje používateľovi zadať nejaký ľubovoľný alebo špecifikovaný vyhľadávaný výraz a dostať z veľkého objemu dát informácie, ktoré sú v súlade s týmto dopytom.
sk.wikipedia.org/wiki/Search_engine
 
 
SAŠA PUEBLO PORADENSTVO
REKLAMA: Hľadáte konkrétnu vec? Potrebujete odborne poradiť ? Neváhajte, kontaktujte ma. Odpoviem každému osobne. Vstupné konzultácia je bezplatná. Napíšte mi len tak, hodíme reč. Možnosť diagnostikovania zdravia je bezplatná a kontrolujem 80 položiek. Odpoviem každému:
sasapueblo@meditacia.sk.
 
Hudba správy
Aký hudobný štýl radi počúvate? Hudba sa vo všeobecnosti definuje ako špecifická ľudská aktivita, ktorá sa pomocou v priestore a čase charakteristicky zoskupených tónov a zvukov a na základe spoločenských skúseností usiluje o komunikáciu.
 
Aktuálne správy
Hudobné správy z domova aj zo sveta. Koncerty festivaly, vystúpenia, novinky z hudobnej scény. Nové piesne, nové albumy. Film, televízia, divadlo.
 
Domáce zahraničné správy
Hudobné správy z domova, zo sveta, kalendár podujatí, lístky. Rozhovory, reportáže, recenzie. Katalóg interpretov, piesní, mp3, videoklipy. Rebríčky hranosti, slovenské rádiá. Facebook.
 
MusicPress
Novinky zo Slovenska, zahraničia,  festivaly, reporty fotoreporty, rozhovory, recenzie cd, súťaže o lístky, e-shop. Video týždňa. Odporúčania na rôzne podujatia. Facebook.
 
Supermusic
Koncerty, festivaly, akordy, texty, melódie, taby a noty piesní, obchod s cd & dvd, videoklipy. Top videá, top piesne, top hitparády. Nové albumy. Zoznam interpretov slovenských aj zahraničných.
 
 
 
Musicserver
Články a recenzie z hudobného sveta. Audio video, novinky, makrorecenzie, názory, naživo. Obľúbení interpreti. Americké, britské české hitparády. Album týždňa, najčítanejšie články. Facebook.
 
Musicone
Hudobné správy a novinky, festivaly a rôzne koncerty. Krátke profily hudobných kapiel. Mp3 novinky. Zahraničná hudobná scéna. Facebook.
 
Music-zone
Novinky zo sveta hudby, kapely, koncerty-kde a kedy, recenzie, rozhovory, vstupenky, videoklipy, zaujímavosti. Registrácia kapiel. Facebook.
 
Refresher
Slovenská, zahraničná hudba, playlist,  tip na hudbu. Elektronická hudba, hudobný seriál. Fakty a zaujímavosti. Hudobné recenzie. Facebook.
 
Ahudba
Alternatívny hudobný portál. Hudobné novinky – nová hudba, nové videoklipy. Koncerty, festivaly, hudobné ceny. Domáca aj zahraničná scéna. Hudba na počúvanie, na stiahnutie. Facebook.
 
 
 
Jazzovinky
Jazz novinky, albumy, koncerty týždňa, mesiaca, cd týždňa, weekend, foto, video, festival, recenzie. Hodnotenie umelci týždňa. Facebook.
 
JazzRádio
Články o chystaných jazzových a iných koncertoch a festivaloch. Reporty, súťaže, rozhovory. Kvalitné Jazz rádio stanice online.  Facebook.
 
Metalmagazín
Zaujíma Vás metal? Pozrite si nové albumy, videá. Najnovšie články, recenzie. Rozhovory, interview. Lokálne kapely, zahraničné kapely. Najbližšie akcie. Facebook.
 
MetalExpress
Hudobné novinky, články, recenzie, koncerty, rozhovory, slovenské skupiny, súťaže o voľné vstupy na koncerty, fotografie, videá. Facebook.
 
Rocker
Články, zaujímavosti, rozhovory s kapelami. Aktuálne podujatia. Novinky, reportáže, rozhovory, recenzie, spolupráca s kapelami. Fotoreport z koncertu. Facebook.
 
 
 
Muzikalegálne
Portál hudobných umelcov.  Muzika legálne ponúka skladby na vypočutie online. Aktuálne vystúpenia, koncerty, festivaly, podujatia blízko vášho bydliska. Zoznam interpretov.
 
Livemusic
Koncerty podľa krajov a hudobného štýlu, festivaly, články, zaujímavosti o kapelách a spevákoch. Rozhovory, fotoalbumy, možnosť zúčastniť sa súťaže. Facebook.
 
Hudobné centrum
Skladatelia interpreti, festivaly a koncertné cykly, hudobno vzdelávacie podujatia, príležitostné koncerty a podujatia. Časopis hudobný život.
 

Comments are closed.