Urinoterapia

Dátum zberu: 02.11. 2013
Strana 1 z približne 4 výsledkov
 
Urinoterapia
 
m9
 
Search engine (v slovenčine prekladané ako: prieskumový stroj, vyhľadávač, vyhľadávací nástroj, vyhľadávací prostriedok, vyhľadávací stroj, vyhľadávacia služba, vyhľadávací program, v bežnom jazyku len vyhľadávač) je počítačový systém či program, ktorý umožňuje používateľovi zadať nejaký ľubovoľný alebo špecifikovaný vyhľadávaný výraz a dostať z veľkého objemu dát informácie, ktoré sú v súlade s týmto dopytom.
 
SAŠA PUEBLO PORADENSTVO
REKLAMA: Hľadáte konkrétnu vec? Potrebujete odborne poradiť ? Neváhajte, kontaktujte ma. Odpoviem každému osobne. Vstupné konzultácia je bezplatná. Napíšte mi len tak, hodíme reč. Možnosť diagnostikovania zdravia je bezplatná a kontrolujem 80 položiek. Odpoviem každému:
 
Moč
Moč je hlavnou zložkou sú voda močovina, ktorý sa síce niektoré známe obchodné Iné využitie. Moč obsahuje tiež malé Množstvo Tisíc zlúčenín, hormónov ich metabolitov, vrátane kortikosteroidov. Neexistuje žiadny vedecký dôkaz o terapeutické využitie pre neošetrené moču.
 
Alternatívna medicina
Pohľad terapeuta na používanie urinoterapie a jej aplikácia na kožu a celoživotné popíjanie vlastného ranného moču v prospech obličiek
 
Urinoterapia
Jedna sa o katalóg kde si najdete zoznam web stránok, ktoré sa zaoberajú urinoterapiou
 

Comments are closed.