Prosím Vás o kontrolné vyhodnotenie stavu dcérskych buniek po liečbe. Ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, čo sa deje vo vašom organizme. Prvú etapu liečby ste úspešne zvládli. Odporúčam postúpiť ďalej k liečbe chromozómov v génov. Veľmi dobre dopadla obnova činnosti detskej žľazy a imunitného systému. Začali ste produkovať 100 000 užitočných látok v tukových bunkách, čo je príjemné prekvapenie. Verím, že tak úspešne zvládnete aj druhú fázu samoliečby pomocou pudov.

Geriatrická diagnostika 7. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku. Slabé miesta nie sú. Organizmu sa o tieto oblasti stará dobre. Bunkové blany sú v poriadku. Epitelové bunky na povrchu neurónov sú oslabené a niekde až rizikové. Orgániky v bunkách sú v poriadku. Chromozómy v jadrách sú rozpadané a treba riešiť. Génová rovina obsahuje sekvenciu na poškodzovanie a nefunkčnosť lymfatických uzlín.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo ešte stále neobkreslilo nervový systém. Stupeň chorobnosti je 40, teda oproti minulej diagnostike mierne zlepšenie. Slabých miest je viac a na viacerých miestach. Epitelové bunky na povrchu problematické a treba riešiť. Bunkové blany sú poškodené. Orgániky v bunkách sú poškodené. Chromozómy v poriadku. Génová rovina obsahuje veľa oslabených génových sekvencií a treba dať do poriadku.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Organizmus sa dobre stará o túto oblasť. Epitelové bunky sú oslabené. Bunkové blany v poriadku. Orgániky sú poškodené. Chromozómy sú rozstrapkané. Génová rovina obsahuje oslabené génové sekvencie.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo ho obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Organizmus sa dobre stará o túto oblasť. Nastala pozitívna zmena. Epitelové bunky sú v poriadku. Bunkové blany v poriadku. Orgániky v poriadku. Chromozómy v poriadku. Génová rovina obsahuje oslabené génové sekvencie a jednu na likvidáciu svalstva.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo ho obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Organizmus sa už dobre stará o túto oblasť. Epitelové bunky sú v poriadku. Orgániky v poriadku. Chromozómy sú oslabené a treba riešiť. Génová rovina obsahuje veľa oslabených génových sekvencií a treba riešiť.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo ju obkreslilo v poriadku, čo je dobrá správa. Slabé miesta nie sú. Organizmus sa vzorne stará. Epitelové bunky sú poškodené. Bunkové blany ešte stále obsahujú mikroorganizmy. Orgániky sa opravujú. Chromozómová úroveň je rozpadaná a treba riešiť. Génová rovina obsahuje veľa poškodených a slabých sekvencií.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo skoro všetky oblasti a orgány tela. Zlepšenie v oblasti pečene a hrubého čreva. Situácia sa nezlepšila v oblasti maternice. Chorobnosť v tejto oblasti je 70, ale imunitný systém sa tu aktivizoval a snaží sa situáciu riešiť. O ostatné oblasti sa organizmus stará vzorne. Epitelové bunky sú v poriadku. Bunkové blany v norme. Orgániky sú v poriadku okrem maternice a obličiek. Chromozómy sú všade oslabené a rozpadané. Génová rovina všade až príliš veľa oslabených génových sekvencií.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo ju obkreslilo v poriadku. Slabé miesta nie sú. Teda nastalo zlepšenie. Organizmus sa vzorne stará o kostnú dreň. Na obnove orgánikov sa pracuje svedomito. Bunkové blany sú opravené. Chromozómy stabilné. V srdci opravené devastačné gény. Dcérske bunky v kostnej dreni opravené a posilnené. Biele krvinky sa zmenili na disciplinovaných vojakov. Detská žľaza a stabilný systém imunity sa opravuje a buduje vzorne. T a B lymfocyty sa kódujú na bunkách detskej žľazy. Imunoblastov je dostatok. Ďalších 6 typov generujúcich sa buniek je v poriadku. Imunoglobíny sa dávajú do poriadku, ešte niektoré chýbajú. Celkovo sa v tejto oblasti spravil najväčší pokrok. No treba liečby dotiahnuť do konca a dlhodobo stabilizovať.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Začali ste produkovať 100 000 užitočných látok, ktoré hlavne smerujú na podporu imunity. V tuku sa vytvorili pozitívne útvary v prospech organizmu a to dlhé pásy, dlaňovka, granátové jabĺčka. Treba dobudovať ostatné.

Geriatrická diagnostika pudov: všetko beží v poriadku a všetky 4 pudy prenikajú do organizmu.

POSTUP LIEČBY

Geriatrická liečba 7. neurónových oblastí: do plátenného vrecka dať mrkvu, zeler, petržlen, pór a inú zeleninu a vrecko prikladať na holé telo aspoň 2 krát na 1 hodinu.
Šúchať po tele čierne múmio aspoň 10 krát pred sprchovaním. Realizovať počas 2 mesiacov.
Vytvoriť z alobalu valec hrubý 2 cm a dlhý 20 cm. Majte ho pri sebe 2 hodiny, spolu 10 krát počas 2 mesiacov.

Geriatrická liečba nervstva: valec z alobalu hrubý 2 cm a dlhý 20 cm omotajte tenkým drôtom a prikladajte na telo 10 krát po dobu 2 hodín. Zrealizujte počas 2 mesiacov.

Geriatrická liečba orgánov tela: z alobalu vyrobte venček hrubý 2 cm o priemere 30 cm a obviažte ho drôtom. Prikladajte na telo 10 krát po 2 hodiny počas 2 mesiacov.

Geriatrická liečba maternice: zinkový plech 5 x 20 cm obaliť alobalom a dovnútra nastrihať 5 drôtikov dlhých 20 cm. Prikladať na oblasť maternice a obličiek aspoň 2 krát na 1,5 hodiny.

Geriatrická liečba kostnej drene: navštívte párkrát kryokomoru a to bude mať blahodarný vplyv na systém detskej žľazy, kostnej drene a tvorbu bielych krviniek a imunoglobínov.

Geriatrická liečba zameraná na tvorbu modifikácií v tuku:  používať mydlo na pranie, najlepšie biele kokosové. Namydliť telo a osprchovať. Spravte tak aspoň 50 krát počas 2 mesiacov.
Kúpte si kvet orchidey a jemne a zľahka ho šúchajte po tele alebo prikladajte na telo. Realizujte 4 dni za sebou, viac nie.

Pridaj komentár