Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš zdravotný stav. Je skutočne dôležité, aby ste zmenili zásadne prístup k svojmu zdraviu a vyhli sa rozsiahlym nepríjemnostiam, ktoré prichádzajú s vaším vekom po 50- tke.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo ich obkreslilo. Stav ako u 10 ročnej zdravej osoby. Hladina vitamínu U je dostatočná.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo nervstvo v poriadku. Stav ako u 20 ročnej zdravej osoby. Obsah vitamínu E treba zvyšovať naďalej.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 40 ročnej zdravej osoby. Ešte stále je nedostatok C vitamínu cez kožu. Rozdrviť čerstvé hrozno a pridať glukózový cukor. Spraviť si obklady. Riaďte sa pudom sebazáchovy.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo ich obkreslilo. Stav ako u 20 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa a kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 80 ročnej osoby. Kmeňové bunky sú dostatočne aktívne. Odporúčam obklady z bravčového mäsa na celé telo. Intenzívne kartáčovanie kože tvrdou kefou. Riaďte sa pudom sebazáchovy.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo neobkreslilo. Stav chorobnosti 42, čo je začínajúca chorobnosť. Príčinou sú kompletne mŕtve kmeňové bunky. Stav ako u 140 ročnej osoby. Ukladajte si na telo vankúšik naplnený záhradnou zeminou s bylinkami. Pojedajte vajíčka, živé ryby, čerstvé kuracie mäso, dážďovky. Čerstvé krvavé steaky a tatársky biftek.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav ako u 20 ročnej osoby. Kmeňové bunky sú značne vyčerpané. Príliš rýchla obnova. Akupunktúra do tukového orgánu.

Geriatrická diagnostika mozgovomiešny mok, orgány tela: pečeň má kmeňové bunky vyčerpané. Stav ako u 80 ročnej osoby. Črevá majú kmeňové bunky vyčerpané. Stav ako u 80 ročnej osoby. Ostatné oblasti v poriadku ako u 20 ročnej osoby a kmeňové bunky dostatočné. Žiadne rezervné kmeňové bunky nemáte.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: zatiaľ tvorí asi 100 užitočných látok, čo je na váš zdravotný stav nedostatočné. Modifikácia je slabá a iba začína. Treba vyvinúť viac úsilia.

Geriatrická diagnostika imunitná: imunita voči mikroorganizmom je dostatočná a preniká do tela. Imunita voči zhubným bunkám je pod hranicou dostatočnosti. Do tela preniká slabo. V tele je okolo lymfatického riečišťa veľa čudných buniek. Preventívna protirakovinová kúra by prospela. Toto varovanie treba brať vážne.

Pridaj komentár