Výskum prípadov doslova zázračného vyzdravenia zo závažných zdravotných problémov na hranici života a smrti. Výskum v tejto oblasti realizuje ezoterička píšuca pod pseudonymom Her Barónka, ktorá prípady konzultuje so Sašom Pueblom, ktorý tiež robí podobné veštecké výskumy. Úvodný komentár napísal Saša Pueblo.

Pokúsim sa tu znovu presnejšie popísať, ako funguje celý geriatrický program teraz už bezchorobnej dlhovekosti. Pod týmto rozumieme, že jedinec nepozná žiadny druh choroby a ani žiadne prechladnutie, chrípku a angínu. Kým jedinec dosiahne takýto stav, musí sa minimálne pol roka až rok aktívne preliečovať a meniť prístupy k svojmu zdraviu. V týchto terapiách nejde ani tak o samotné lieky a liečivá, ktoré treba pri tom použiť. Ide tu hlavne o psychické postoje. A tie sú jasné, človek, ktorý prešiel geriatrickými terapiami a darí sa mu v nich, musí zabudnúť, že vlastným úsilím, vlastným nasadením a uvažovaním sa bude liečiť. Takýto postoj je nežiaduci. Napríklad niekto má trvale chorý žalúdok. Plne si to uvedomuje, programuje a predstavuje si, ako vyzdravie, chodí po doktoroch a liečiteľoch. Je pripravený bojovať a vydržať.

A práve takýto postoj je úplne nežiaduci a bráni tomu, aby sa pudy v brušnom mozgu, ktoré sa nachádzajú v stene čriev, o vás postarali. Nemôžu, lebo programujete uzdravenie a treba programovať sebazničenie. Namiesto toho, aby ste zlikvidovali svoju chuť liečiť, sa blokujete nervstvo tela, aby doň prenikali pudy z čriev. Treba doslova opustiť nervstvo a zlikvidovať v hlave centrum pre nasadenie sa do liečby. Teraz potrebujete pravý opak a to je zablokovať vaše túžby liečiť sa, nechať všetko na brušný mozog. Je nutné opačné slovné aj vizualizačné úsilie, ktoré vás uvedie do pasivity a vypratania sa z tela preč. Zostáva vybudovať program samovraždy iba mentálne v predstavách a neustále pudy prinucovať do uzdravovania. Iba tento program vyhrážania sa samovraždou a sebazničením neustále núti pudy, aby pracovali na špičkovom zdravotnom stave a dlhovekosti. K tomu vnímanie toho, čo pudy potrebujú a kedy to potrebujú, aby ste to, najčastejšie cez povrch tela, realizovali. Chváliť môžete iba to, ako nádherne pudy z čriev brušného mozgu prenikajú do každej bunky v celom tele.

Najčastejšie blokuje činnosť pudov mudrovanie nad tým, ako to pud zrealizuje. Potom je to pocit votrelca muža do ženského tela. Prípadne je to stav tehotenstva. Prípadne, že pud v brušnom mozgu treba vypočúvať, ako to robí. Alebo sa hrať na múdrejšieho ako pud v brušnom mozgu. Prípadne sa s ním kamarátiť. Niektorí chcú byť chorí a odmietajú byť zdraví, pretože vtedy je k nim ich okolie lepšie. U niektorých môže prichádzať nechuť sa liečiť a dávať na telo niečo čudné a nepríjemné. Často sa stáva, že sa liečenej osobe nechce niečo robiť a odloží to na druhý deň, prípadne to spraví inak a po svojom.

Už vznikli prípady, kde bola liečba prerušená a znovu naštartovaná. Aj to spomaľuje proces vyzdravenia. Dokonca sme mali prípad, ktorý nám chcel dokázať, že to na danú osobu nefunguje. Hnev a nenávisť zlikvidovať pudy v brušnom mozgu ako predátora vo svojich črevách.

Treba si uvedomiť, že pri takejto liečbe je nutné pustiť pud sebazáchovy, pud rozmnožovací a teritoriálny ako živú osobu, ktorá bude vo vás žiť. Treba im odovzdať vykonanie liečby a vytvoriť na to všade v tele priestor. Tak isto treba pred spaním vytvoriť tieto možnosti aj v nočnom režime.

Pokiaľ vám spravím postup liečby, tak to robím tak, že za vás sa opýtam brušného mozgu, čo potrebujete k tomu, aby vás uzdravil. Nebádam, ako to brušný mozog spraví. Ale viem, že to spraví najlepšie, ako vie.

Na záver tu uvádzam prípady liečby tenkých a hrubých čriev. Po skúmaní a bádaní možno konštatovať, že je možné cez pudy liečiť tenké a hrubé črevá. Ale je lepšie sa pri liečbe spoliehať na pud teritoriálny, ktorý dokáže udržať v tele vhodnejšiu skladbu mikroorganizmov ako pud sebazáchovy a pud rozmnožovací.

1. Prípad. Zemepisná šírka a dĺžka [ L, 14, 15 ], VP, Austrália, infopole 78 r. muž. Lesný robotník, ťažká fyzická práca, horúčava, malárie, vlhkosť, džungľa. Usadený v brušnom mozgu. Žil ako samotár, uzavretý do seba, vedel komunikovať s Duchmi Zeme, Ohňa. Pojedal krížom krážom všetko možné, veľakrát zjedol aj pokazené – polozhnité mäso, mal hnačky, celý črevný systém je ako žumpa, premnožený baktériami a plesňami. Hrubé črevo plné toxínov, kvasinky, v tenkom čreve parazity, pásomnice. Ochorel na maláriu, vysoké horúčky, krvavé hnačky, div nezomrel. Odplazil sa do jaskynného priestoru s úmyslom zomrieť. V ťažkom delíriu ho náhodou objavil šaman. Najprv ho zabalil do veľkých listov – vyzerajú ako banánové, natrel čiernym bahnom – blatom, dal mu pohrýzť kúsky kôry zo stromu /chinínovník/. Teploty postupne ustúpili, ale črevné problémy naďalej pretrvávali. Nechal ho hladovať asi týždeň, dával mu iba horké čaje po malých glgoch, lebo telo ináč všetko vypudilo von orálne alebo análne. Šaman poznal rôzne techniky – rituály, tancoval okolo neho „snímal“ z neho všetky choroby. Obkladal ho aj kúskami surového mäsa, natieral ho močom, trusom, rozmliaždenými živými červami /enzýmy/. Keď sa trochu pozviechal, varil mu silné bylinné čaje na zastavenie hnačiek a vracania, robil mu aj klystír s cesnakom, neskôr ho pridal na vyčistenie čriev vo forme obkladov na brucho, aj konzumovať ako nátierku na opekaný chlieb. Chlapíkovi sa podarilo zlikvidovať baktérie aj pásomnice, ale trvalo to hádam 2 roky, kým sa ich celkom zbavil. Správnejšie – baktérie boli iba utlmené, okamžite sa aktivizovali, keď zjedol niečo nevhodné. Jeho črevá vyzerajú ako odpadová rúra zanesená suchým popraskaným blatom a poriadne hrubo, miestami riedke akoby rozhryzkané baktériami. Preto ani nepomohli žiadne lieky. Strava – živiny zvnútra sa nemali kade vstrebať, všetko vychádzalo von stolicou. Šaman pôsobil cez brušný mozog, pud sebazáchovy, ktorý mu vždy navrhol správne postupy liečenia, okrem toho bol prirodzene napojený aj na anjelské sféry, ktoré mu tak isto radili. Jeho anjeli vyzerali skôr ako zvieratá, hlavne vlk, občas aj orol a medveď. V čase krízy mal dotyčný hlboký prepad – 10 000 látok, celý otrávený, počas liečby sa postupne spustila tvorba dlhých a prerušovaných pásov, dlaňoviek, hviezdičiek, trojuholníkov, hnedý tuk sa zbavil toxínov, ale ostali tam zapuzdrené – spiace pod kontrolou. Postupne sa zvýšila tvorba užitočných látok asi na 5 000. Dotyčný zomrel na blbý úraz – nešťastne sa sekol sekerou do nohy, dostal infekciu, neskôr otravu krvi.

2. Prípad. Zemepisná šírka a dĺžka [ D, 7, 8 ], VP, Európska nížina, info pole, 80 r. Pôvodne žil na Filipínach ako bohatý muž, tučný, sadlovitý,, ledva vládal chodiť. Bol tak nafúknutý ako balón. Trpel na rôzne črevné koliky, raz mal hnačky inokedy zápchu. Blbol mu aj žalúdok, pankreas, často mal žlčníkové koliky, grganie, fuj ako prasa. Tukový orgán silne vodovitý, hnedý tuk hotový sklad toxínov. Všetky orgány obrastené ani nie tukom, ale ako lojom, hlavne srdce. Nakoľko bol v jedení nedisciplinovaný, len priberal a priberal. Tiež jedol piate cez deviate. Črevá opäť ako kanalizačný odpad, všetko hnilo, kvasilo. Celé telo kyslo páchlo, začal mať aj kožné problémy, toxíny sa valili cez kožu von, pripomína mi to lupienku. Lekári neboli schopní odstrániť baktérie z čriev antibiotikami, dokonca mu ešte viac zdevastovali črevnú flóru, takže milý tučko skoro zomrel na zadusenie sa vlastným sadlom. Nabieha mi informácia o poruche metabolizmu dedičného charakteru / z otcovej strany všetci muži trpeli na rôzne črevné problémy/. Dotyčný sa zoznámil s krásnou liečiteľkou, ovládala prácu s magnetizmom, mala aj silné sexuálne energie. Začala sa venovať liečbe, chcela znížiť tú abnormálnu nadváhu /mal asi 200 kg/, masírovala ho, natierala bylinami a mastičkami, ktoré podporovali lepšie spaľovanie tuku, pôsobila cez sexuálne energie a magnetizmus vlastný, aj mu prikladala na telo rôzne kúsky magnetu. Dbala aj na správne stravovanie. Postupne asi za 2 roky sa znížila hmotnosť na 150 kg, tukový orgán sa pekne zapojil a tvoril postupne asi 20 000 užitočných látok, vyrábal zvláštne vakcíny, ktoré veľmi silne pôsobili na črevný trakt. Zničené bunky sa nahradili novými, regenerácia asi na 80%. Tučko začal cvičiť /mikronatŕhanie/, opäť schudol, nakoniec sa držal na 125kg, ale s vyformovanou a vyšportovanou figúrou. Tukový orgán tvoril dlhé a prerušované pásy, é-čka, špirály, granátové jabĺčka. Nemal v sebe pozostatky buniek z embryonálneho vývoja, ani z dvojčaťa. Zomrel normálne na starobu, prestal ho baviť život.

3. Prípad. Zemepisná šírka a dĺžka [ G, 13 14 ], ZP, Veľké Antily, živá, žena, 58 r. Robustná, prsnatá, pracuje na benzínovej pumpe. Vďaka zamestnaniu trochu drsnejšia, ale inak „dobráčka“. Stravovanie a la MacDonald, skrátka nezdravé + veľa coly, kávy, cigariet, striedanie denná – nočná služba. V detstve prekonala záškrt, mumps, kiahne, v 25. rokoch gastritídu a operáciu slepého čreva. Celý črevný trakt preťažený, chronické zápaly, odoperovaný kúsok tenkého čreva – nález podchytený – preventívne operovaná, ožarovanie, zatiaľ v norme. Má nábeh na rakovinu čreva. Zlá črevná flóra, premnožené plesne a baktérie /všetky detské choroby + antibiotiká pôsobili nepriaznivo na črevný trakt/. Vôbec nerešpektuje brušný mozog, pud sebazáchovy odmieta, je veľmi hlavatá, robí si všetko po svojom. Jediné, čo si dáva, sú tabletky s acidofilom na úpravu črevnej flóry. Nabieha mi ochorenie mechúra, baktérie, chronické zápaly, má spadnutú maternicu, ktorá tlačí na mechúr, takže trpí aj na inkontinenciu. Tukový orgán vyrába asi 100 užitočných látok, aj to kolíše až do – 500. Hnedý tuk plný toxínov, zmenená chémia – výpary z benzínu, výfuky áut. Stále sa mi mieša jej dvojča – brat, unikajúca a pulzujúca informácia, raz ako mŕtvy, inokedy akoby ožil, je v kóme?

4. Prípad. Zemepisná šírka a dĺžka [ H, 10 ], VP, India, infopole, 75 r., muž. Štíhly, drobný, cvičil jogu, natoľko sa dokázal utíšiť, že všetky orgány fungujú na minimálny chod. Črevá, žalúdok, mechúr, aj obličky vyzerajú ako sušené ovocie. Všetku činnosť riadil cez silnú koncentráciu, asány, prstové módi. Strava striedma, veľmi málo. Nepoužíval brušný mozog ani pud sebazáchovy, tvorba biochémie skôr cez psychický prienik. Bol spopolnený, z kostných záznamov 0, dal sa rozsypať /na kopci do vetra/, dal by sa podrobne nasnímať v kozme, ale aj tu je rozptýlený v NIČ, NIČOTU, v magmatickom málo. Stále sedel a meditoval.

Pridaj komentár