Autentické magické rituály rôznych šamanov. Budeme spolu prežívať oživené informačné polia mŕtvych šamanov, ktorí pestovali kult minerálov a robili s nimi rôzne magické úkony za určitým zámerom.

Šaman vyrezal zvieraťu za živa srdce a vložil dovnútra rozrezaného srdca vhodný minerál. Srdce s minerálom hodil do ohňa. Nad ohňom sa objavil duch minerálu, ktorý potom šamana naviedol, čo sa dá s minerálom ďalej magicky robiť.

V tomto prípade si zájdeme do starovekého Grécka. V strede obradnej miestnosti sa nachádza veľký čierny minerál vo veľkosti ľudskej hlavy. V miestnosti je znásilnená a zabitá žena. Ostatní účastníci sa zúčastnia medzi sebou divokých orgií. Minerál a holé telá prítomných sa potrú krvou mŕtvej ženy. Z minerálu vychádzajú evokované božstvá a zúrivo útočia na psychiku prítomných osôb. Po útoku nastávajú vo vnútri prítomných osôb nesmierne blaženostné stavy.

V starovekom Grécku budeme prežívať ďalší rituál. V strede jaskyne je kopa veľkých minerálov. Nastane moment zabitia ľudskej obete, ich krvou sa ponatierajú minerály. Telo obete sa naseká a poukladá medzi minerály. Prítomní sa tak isto s krvou ponatierajú a rozpútajú sa sexuálne orgie. Prítomní magickí šamani v tejto atmosfére vnímajú božstvo, ktoré ich učí písať rôzne znaky z hĺbky ľudskej duše.

Zavítame do starovekého Japonska. Znovu je tu kus zvláštne vyzerajúcej skaly, ktorá sa vyleští a potom natrie zvieracou žlčou a zvieracími spermiami. Po určitej chvíli je evokované božstvo samuraja, ktoré preniká do fyzického tela novozasväcovaných samurajov. Vytvára u nich zvláštny stav slúžiť samurajskému princípu a kedykoľvek za tento princíp zomrieť.

Pridaj komentár