A 185 – Chrbtica, kríže, migréna – 2004-08-19 09:47:00


Veľmi ma bolieva chrbtica,kríže a pravá strana,niečo ako sedací nerv,prechádza mi to až do nohy.Chodila som po lekároch ale pripadám si že ich otravujeme,lebo neurológ aj ortopéd mi povedali,že to mám skoliózu a lordózu a to mi tlačí asi na nerv a preto mám bolesti a s tým sa nedá nič robiť iba si na to zvyknúťa mám cvičiť.Kúpila som si fit loptu,cvičím aj 5 tibeťanov ale zlepšenie nepociťujem.Občas mávam aj migrény.

Saša Pueblo – Chrbtica, kríže, migréna – 2004-08-19 10:17:41


Diagnostika postavička Silva: keď si nakreslím vašu postavičku, tak zisťujem čierne krúžky vo všetkých kĺbových spojoch na rukách a nohách. Problémové sú všetky oblasti stavcov a platničiek chrbtice.
Diagnostika toku bioenergie Reiki: pri bioenergetickom prechode vášho tela sa mimoriadne ťažko prechádza cez svaly, šľachy, kĺbové spoje a kosti. Zvláštny tlak až bolesť pociťujem pri prechode cez pečeň a žlčník.
Diagnostika kyvadlom: nechce obkresľovať štítnu žľazu, žalúdok, pečeň, oblasť pohlavných orgánov. Tieto oblasti budú problémové, možná disharmónia a chorobné stavy v určitom štádiu vývoja.
Diagnostika Silva: kontrola, údržba a regenerácia beží na viacerých miestach v organizme dobre. Deštruktívne aktivity cítiť v štítnej žľaze, hypofýze a celkovo v hormonálnej sústave. Ticho je v žalúdku. Deštrukcia až agresia vo vašej pečeni. V obličkách ticho a pasivita.
Diagnostika automatickou kresbou: keď ceruzkou chodím nad vašou postavičkou, tak mimoriadne hrubé čiary, asi 5 čiar, sa tvorí v oblasti pečene. V štítnej žľaze sú 2 čiary. V podbruší 1 čiara. Čím viac čiar, tým vážnejšie zdravotné problémy.
Diagnostika dvojníkom: malá postavička prezerá vaše vnútorné orgány a systémy tela. Nepáčia sa jej aktivity štítnej žľazy, pečene a nervových dráh okolo kostí a chrbtice.
Diagnostika totemovým zvieraťom: šamanské bioenergetické zviera útočí agresívne na štítnu žľazu, pečeň, nervové dráhy okolo kĺbov a platničiek. Usiluje sa ich zahrabať, no zdochýna. Naznačuje na problémové oblasti, ktoré budú ťažko liečiteľné. Keby ich hrýzlo a lízalo, tak je možné choré miesta klasicky liečiť. Zviera naznačilo na problémovosť vašej liečby.
Diagnostika vnútorným hlasom: dotyčná osoba nie je na tom dobre. Vyžadovalo by si to dlhodobú liečbu s prevenciou na nastavenie imunitného systému. Dôraz a prioritu má liečba pečene, s ktorou sa musí začať hneď. Pečeň potrebuje súrnu pomoc. Tiež treba preliečiť celú hormonálnu činnosť.
Diagnostika vyživovacích pomerov: mimoriadne slabo je vyživovaná oblasť nervového systému. Mimoriadne prehnane až neúmerne je vyživovaná oblasť pečene. Rizikovosť.
Diagnostika stupnicou: najhoršie bodovo je na tom pečeň, dostáva hodnotu 12, potom štítna žľaza 8, nervový systém 8, podbrušie 4.
Diagnostika aurického vyžarovania: zisťujem aurický obal okolo vášho tela. Bioenergie sa silne križujú v oblasti pečene a vytvárajú tu veľký kríž. Pečeň zosáva bioenergiu a bežia tu chorobné stavy.
Diagnostika najhoršieho miesta: toto nachádzam v detskej žľaze pri hrudnej kosti. Naznačuje na slabú aktivitu imunitného systému.
Diagnostika hormonálnej činnosti: je rozhádzaná, niektoré hormóny sa tvoria vo veľkom množstve, iné naopak. V detskej žľaze je slabá produkcia látok aj hormónov. Vo vaječníkoch sa tiež tvorí málo hormónov. Celkovo treba preliečiť celú hormonálnu činnosť.
Diagnostika toxicity: zisťujem silné hromadenie toxicity okolo pečene.
Diagnostika kineziologická: sústredím sa na vás a vaše choré miesta. Pri orgáne, ktorý je vážne chorý, nedokážem zaťať svaly na ruke. Takýto stav je v štítnej žľaze.
Diagnostika tarotová: objavuje sa pri vás postavička ženy s dieťaťom a varuje, že do budúcnosti by uložila dieťa do pečene a kĺbových spojov. Madona s dieťaťom nie je červená a je zatiaľ mimo vás. Hrozba s nedostatočnou imunitou je namieste.
Záver diagnostiky: je potrebné venovať sa terapiám a liečbe celej hormonálnej sústavy a hlavne štítnej žľazy, ktorá vyvoláva chorobné stavy v pečeni a nervstve.

Saša Pueblo

A 185 – Chrbtica, kríže, migréna – 2004-08-30 18:42:08


Veľmi pekne Vám ďakujem, chcela by som Vás poprosiť o vypracovanie veštec.profilu a o radu a pomoc ako sa liečiť.

Saša Pueblo – Chrbtica, kríže, migréna – 2004-08-30 18:42:33


Zdravotný stav: automatickou kresbou zisťujem čierne čiary v oblasti hormonálnych žliaz a to všetkých. Nateraz sa jedná iba o nestabilitu. Malo by sa to preliečiť z hľadiska psychického.
Psychický stav: je vcelku stabilný. Aurický obal je okolo fyzického tela. Psychickú nestabilitu vytvára kolísavá hladina hormónov.
Povaha
Ste hysterická povaha, ktorá rada niečo preháňa. Bioenergeticky uložená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je prešpekulovaná a v dobrom všetkými masťami mazaná. Všetko s eleganciou dámy. Môžete si vybrať: mačiatko alebo vretenica.
Sexualita povahy
Sexuálne bioenergie tečú do kože a svalstva. Naznačuje to na šamanské schopnosti, prácu s virguľou, kyvadlom, tiež veštecké schopnosti. Na druhej strane vás tento stav uzatvára do vášho vnútorného sveta.
Sexuálne centrum
Je umiestnené v hlave, čo naznačuje na mužské ambície, byť prvá a dosahovať víťazstvo za každú cenu.
Astrológia sudičky
Skúmam neuróny vo vašom mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Úspešní a šťastní ľudia žijú v súlade s podvedomím, ktoré sa tu nachádza. Sú tu medicínske symboly a archetyp sestričky alebo lekárky. Keď je váš život nasmerovaný do tejto oblasti, tak je to fajn.
Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov šedej kôry veľkého mozgu. Tu sú uložené problémové oblasti. Sú tu obrazy sochy so zaviazanými očami a s váhou v ruke. Vy sa z toho vysmievate.
Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Tu sú uložené schopnosti a určitá budúcnosť. Nachádzam tu planétu Pluto, ktorá má negatívny vplyv na zdravotný stav a oslabuje imunitný systém. Celý imunitný systém je problémový kvôli vašim postojom k životu. Nespokojnosť s tým, čo ste dosiahli, nekľud, neustále súperenie a pod. Chýba kľud duše a vyššie duševné hodnoty.
Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie počas spánku. Vaše sny devastujú váš zdravotný stav. Tu sa k cieľom dostávate za každú cenu; nech to stojí čo to stojí, ale musím zvíťaziť. Môže to zle vplývať na imunitu.
Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš súčasný život. Za monarchie významný oficier, ale krutý a neľudský. Veľa prekliatí na jeho adresu. Vplyv sa dá odstrániť silnou náboženskou vierou. Celkovo vyzdraviete, keď nájdete cestu k Bohu, láske a dobrote.

Myslím, že nemusím ďalej pokračovať. Snažte sa nájsť cestu k Bohu.
Saša Pueblo

Pridaj komentár