Teoretická certifikácia 5. ezoterickej cesty – brušný mozog – pud teritoriálny

dátum: 15.02.2008

Certifikácia je zameraná na 5. ezoterickú cestu a násilne prinútený teritoriálny pud v stene hrubého čreva pod pankreasom. Ide o podrobnejšie vyšpecifikovanie tejto ezoterickej cesty s dôrazom na ozdravenie organizmu cez skrytú vlastnosť uloženú v neurónových zhlukoch brušného mozgu. Tieto neurónové zhluky sa nachádzajú v stene hrubého čreva.

Ezoterik je osoba, ktorá sa chce vyjadrovať, pokiaľ možno, slovníkom medicíny, aby sám rozumel tomu, čo robí a aby mu rozumeli aj ostatní, ktorí nastúpia duchovnú cestu. Ezoterik teoretickou prípravou dáva možnosť aj budúcim generáciám, aby porozumeli a mohli tiež realizovať duchovnú cestu z jeho skúseností. Teoretickým poznaním a ovládnutím pojmových výrazov môže premýšľať o svojej duchovnej ceste a neustále ju zdokonaľovať vlastnou praxou.

Prečo ezoterik musí siahnuť po obrázkoch jaskýň a uložení spomienok o jaskyniach do svojich predstáv a do svojho tela?

Prečo sa musí ezoterik vyhrážať pudu teritoriálnemu poškodením svojho organizmu a pocitom, že prišiel zomrieť do jaskyne?

Čo sa deje, keď sa sugeratívne s plnou vážnosťou povyhrážate tomuto pudu a čo je ochotný tento pud pre vaše zdravie spraviť?

Prečo nemá ezoterik nadväzovať s prinúteným pudom priateľské vzťahy, prečo ho nemá skúmať, prečo ho nemá pestovať ako dieťa, prečo ho nemá vnímať ako sexuálneho násilníka, prečo si ezoterik z pudu nerobí milenca, prečo ezoterik nevyšetruje pud, prečo ezoterik na tento pud neútočí?

Prečo ezoterik prinúti pud, aby ho liečil a usiluje sa neustálymi vyhrážkami, aby prenikol cez celú nervovú sústavu do celého tela?

Má ezoterik počúvať tento pud po donútení a veštecky vnímať, čo požaduje k liečbe a prečo musí ezoterik vyhovieť každej požiadavke tohto pudu? Čo sa stane, keď nevyhovie?

Prečo ezoterik vyhrážaním seba poškodenia požaduje od pudu, aby prenikol do buniek chrupaviek a tu modifikoval časť buniek na túlavé bunky, ktoré budú prenikať do buniek kostnej drene, dcérskych buniek, systému detskej žľazy pri hrudnej kosti, do mandlí v nose a krku, do lymfatickej mriežky a do slepého čreva?
Čo sa dosiahne prienikom tohto pudu do kostnej drene, kmeňových buniek kostnej drene, dcérskych buniek vytvorených z kostnej drene a následne do 6. druhov bielych krviniek, ktoré tvoria dcérske bunky?

Čo sa dosiahne, keď tento pud preniká do T a B bielych krviniek a zároveň do detskej žľazy, ktorej základ je pri hrudnej kosti a preniká do všetkých oblastí ľudského tela?

Prečo chce ezoterik psychicky prenikať do mikroorganizmov v tele a cez tento pud prinútiť mikroorganizmy, aby sa pozmenili a pracovali pre organizmus a nie proti nemu?

Prečo ezoterik počúva rady tohto pudu a usiluje sa, aby mal v tele vhodné mikroorganizmy ako sú baktérie, huby, vírusy?

Prečo ezoterik pravidelne konzultuje, čo má jesť a čo si má dať, aby nastavil imunitný systém na prichádzajúcu novú formu chrípky alebo angíny?

Má ezoterik nakoniec v sebe vytvoriť niečo na spôsob zoologickej záhrady, kde sú vybrané druhy mikroorganizmov produkujúce vhodné chemické látky na uzdravenie, udržanie výkonnosti a dlhovekosti?


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Učebnica ezoteriky > 5. Skúšky > Teoretická certifikácia 5. ezoterickej cesty – brušný mozog – pud teritoriálny

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo