Učebnica ezoteriky MP3

Nájdete si tu autentické nahrávky z prednášok a cvičení o metódach pochopenia a výcviku ezoterických schopností.
Koncepcia ezoteriky miechy – MP3
4. ezoterická cesta spadá do oblasti miechy v chrbtici. Je to špecifická duchovná cesta, ktorá je prioritne založená na pohybe a všetkom, čo sa v ľudskom tele hýbe, presúva. Ide o pohyb či už fyzický, ale aj pohyb psychický. Textový zápis je v Učebnici ezoteriky.

Koncepcia UFO ezoteriky sveta mŕtvych – MP3
Teoretické zvládnutie fenoménu psychického prepojenia na svet mŕtvych spomienok organickej hmoty z planéty Zem, ale aj z kozmu. Ide o spomienky odumretej organickej hmoty, ktorej spomienky sa po smrti dostanú do tejto dimenziu kozmu. Textový zápis je v Učebnici ezoteriky.


Koncepcia snového a hypnotického veštectva – MP3
Veštecké vnímanie snových spomienok v snovom archíve stredného mozgu. Tento stredný mozog by sa mal radšej volať snový mozog, prepne sa, keď človek zaspí a riadi nočný chod v tele. Textový zápis je v Učebnici ezoteriky.


Dlhovekosť a bezchorobnosť - cesta brušného mozgu – MP3
Dlhovekosť osôb venujúcich sa ezoterike ako vlastnej duchovnej ceste. Skryté potenciály brušného mozgu v stenách hrubých a tenkých čriev. Donútenie pudu sebazáchovy, rozmnoženia, teritoriálneho a bunkového, aby sa starali o bezchorobnú dlhovekosť. Textový zápis je v Učebnici ezoteriky.


Koncepcia magického konania v ezoterike – MP3
Budeme sa zaoberať špecializovanou oblasťou magického konania a magického ovplyvňovania seba a druhých ľudí. Toto konanie je založené na vhodnej kombinácii určitých objektov, v určitom čase za určitým účelom. Textový zápis je v Učebnici ezoteriky.


Koncepcia ezoterických zmyslov – MP3
Teoretická úvaha k transformácii zmyslov na ezoterické zmysly. V zásade má každý človek cvičené a školené zmysly v prvom rade na to, čo sa deje v jeho okolí. Oči prijímajú obrazy a zadný zrakový mozog tieto obrazové signály vyhodnocuje. Registruje v neurónoch zadného zrakového mozgu zmeny a adekvátne reaguje. Textový zápis je v Učebnici ezoteriky.


Meditacia.sk > Nahrávky mp3 > Učebnica ezoteriky MP3 >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo