Akáša škola MP3

Nájdete si tu autentické nahrávky z prednášok a cvičení o informačných poliach spomienok ľudí a zvierat.
Deň, noc, hypnóza – MP3
Denná chémia. Nočná chémia. Hypnóza medzi spánkom a bdením. Programovanie pred spaním. Rozumové vnímanie sveta. Škôlkarské vnímanie sveta. Zvierací spánok. Hypnotické techniky stíšenia. Hypnóza a stredný mozog. Hypnóza a snové spomienky. Hypnóza a bežné spomienky. Hypnóza a budúcnosť. Textový zápis je v Snovej škole.


Zaujímajú nás info polia staré 14 miliárd rokov – MP3
Budeme sa venovať oblasti, do ktorej sa po smrti zapisujú všetky spomienky, ktoré sa vytvorili počas života zvierat a ľudí. Do tejto dimenzie, ktorá je okolo nás, ale je nedostupná bežným ľudským zmyslom, sa dá vstúpiť cez osobu, ktorá sa dostala do klinickej smrti. Teda nastúpila 22 minútový proces zomierania. Takto nastavená psychika v klinickej smrti otvorila dimenziu sveta mŕtvych. Textový zápis je v Akáša škole.

Čo skrývajú info polia 1 miliardu staré – MP3
Info polia plné spomienok mŕtvych ľudí a zvierat. Akáša plná spomienok ľudských a zvieracích. Priestor pre zápis spomienok po smrti človeka a zvierat. Časovanie spomienok v akáše. Uloženie spomienok do akáši v určitých časových obdobiach histórie ľudstva. Textový zápis je v Akáša škole.


Akáša ako info polia spomienok – MP3
Po smrti spomienky zostávajú. Anjel. Čas vzniku info polí spomienok. Priestor bez info polí. 4 miliardy pred naším letopočtom. 2 000 rokov pred naším letopočtom. Info polia spomienok Zeme. Info polia kozmu. Info polia anomálií Zeme aj kozmu. Info polia v čiernych dierach kozmu. Info polia zničených planét. Info polia zničených asteroidov. Textový zápis je v Akáša škole.Meditacia.sk > Nahrávky mp3 > Akáša škola MP3 >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo