Anjelská škola

Nájdete si v nej včlenenie anjelských sfér do všetkých oblastí ezoteriky. Anjelské sféry vytvorili prírodní ľudia so zvláštnym stavom psychiky, ktorého základom je udržanie detskej mysle. Na ňu nadväzuje vytváranie anjelských postáv.
<< Novšie články Staršie články >>

Zasvätenie Anjeli buniek 35B
Zasvätenie do anjelov buniek a pudu sebazáchovy. Osoby, ktoré dokázali modifikovať tukové bunky, aby produkovali užitočné chemické látky pre telo. Osoby z histórie, ktoré dokázali produkovať v tuku liečivé látky. Osoby, ktoré dokázali produkovať v tuku látky, ktoré podporujú tvorbu nových kmeňových buniek. Fotografie zo zasvätenia vyhľadaj v Galérii zasvätení.

Zasvätenie anjel pierok, meteoritov a tŕstia 34B
Opakovanie a posilnenie zasvätení anjelov pierok, meteoritov a tŕstia. Tieto anjelské sféry vytvorili prírodní ľudia. Posilnenie predchádzajúcich zasvätení o zasvätenie do klinickej smrti, o zasvätenie seans magmatické, o zasvätenie do kultových stavieb šamanov, o zasvätenie biochemické na tukový orgán tela. Opakovanie znakových anjelov. Toto zasvätenie má svoj foto archív v Galérii zasvätení.

Zasvätenie Anjeli tŕstia 33B
Znovu sme postúpili ďalej a zrealizovali sme zasvätenie do anjelov tŕstia, ktorých vytvorili prírodní šamani v rozpätí 20 000 až 30 000 rokov pred naším letopočtom. Išlo o šamanov s veľkou detskou žľazou v hrudnej oblasti, ktorá im zostala z detstva. Zároveň sa celý život od narodenia po smrť venovali práci s tŕstím alebo žili v tŕstí. V ich tele sa vytvorili anjelské sféry. Tento zápis má aj svoj fotografický archív. Vyhľadaj v Galérii zasvätení.

Ľudia z anjelov stvorení
Budeme sa tu venovať meditáciám do 6. neurónových oblastí ľudského tela. Koncentrácia do 6. neurónových oblastí. Vyvolávanie rôznych stavov vedúcich k anjelským sféram šamanov. Tento zápis má svoju zvukovú nahrávku MP3. Vyhľadaj v Nahrávkach.

Duchovná cesta - A 799
Chcela by som vás poprosiť o psychickú diagnostiku. Teraz mám iný pohľad na psychiku.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na vašu duchovnú cestu. Cítiť, že ju beriete vážne, prenikáte do seba a meníte sa. V mozgu vnímam špeciálne centrá po zasvätení, ktoré vám dovoľujú preberať ezoterické poznatky a skúsenosti aktívnym spôsobom.

Kontrolná diagnostika - A 797
Chcela by som vás znova požiadať o skontrolovanie môjho podvedomia. Pred rokom ste mi robili veštecký profil pod značkou A538, za čo vám ešte raz ďakujem. Na vašu radu som začala pravidelne cvičiť či kung a myslím, že mi veľmi pomohol.

Meditácie a šťastný osud - A 794
Prosím vás o zdiagnostikovanie podvedomých obalov.

Požiadali ste ma, aby som zhodnotil vašu duchovnú cestu a celkovú snahu ovládnuť svoj osud a dosiahnuť úspech.

Anjelské podvedomie - A 782
Smrťou môjho priateľa sa na mňa napojili duchovia, lebo som dúfala, že sa príde so mnou rozlúčiť. Bola som na anjelskom písme a očiste. Anjel strážny mi povedal že som materiálne založená a neviem otvoriť svoje srdce. Neviem, čo v duchovnom svete znamená materiálne založená.

Zasvätenie Anjel pyramíd
Anjelské sféry pierkové. Anjelské sféry meteoritické. Transformácia anjelov cez pyramidálny tvar do egyptských božstiev. 12 magických rituálov v pyramídach. 12 egyptských zasväcovateľov. Anjelský štát. Zasväcovateľ a stav jeho psychiky. Zasväcované osoby. Múmie zasväcovateľov. Zmysel pre ezoteriku. Tento zápis zo zasvätenia má aj fotografickú podobu. Nájdete ju v Galérii zasvätení.

Anjel tukového orgánu
6 neurón oblastí. 6 neurón a detské predstavy. 6 neurón a pierkový anjel. 6 neurón a meteoritický anjel. 6 neurón a detský sexus. 6 neurón a aurickí anjeli. Obaly podvedomia v 4. roku života. Obaly podvedomia v 12. roku života. Veľký mozog a klinický stav. Stredný mozog a snový anjelský svet. Tento zápis má svoju zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj v Nahrávkach.

Biele a čierne anjelské sféry - A 775
Chcela by som vedieť, ako sa mi darí pri udržiavaní a zlepšovaní psychického a fyzického stavu, v čom som pokročila, kde mám pridať. Poprosím vás o vypracovanie nového vešteckého profilu. Ďakujem.

Komunikácia s diamantovými sférami - A 770
Pred rokom som si u vás dala vypracovať vnútorný profil (A 447). 9 rokov som išla ako pútnik sama po svojej duchovnej ceste a robila to najlepšie, čo vedela, predsa som cítila, že som asi zišla z cesty. Mohli by ste mi aj pre tentokrát urobiť vnútorný profil?

Anjelské sféry šťastného osudu - A 765
Od času, kedy ste mi robili profil (A519), sa mi život, okolie, vzťahy veľmi zmenili. Zistila som, že ma buď ľudia, o ktorých som si myslela, že ma majú radi, ľutovali, využívali alebo nemali radi. Ja som sa snažila o ich priazeň - čo nebolo správne.

Anjelizácia zasvätení beží
Zasvätenie kozmické, kyvadlo, hypnóza, seansa, kabala, spirit, reiki, veštecké, silva, šamanské, liečiteľské, aura sexus, objekty v aure, klinické, anjel pierka, anjel meteorit, siamské znaky, pyramidálne a praveké.

Zasvätenie Anjel meteorit 27B
Meteority na zemskom povrchu. 12 rituálov okolo meteoritov. Anjelské sféry pierkové. Anjelské sféry meteoritické. 6 neurónových oblasti ľudského tela. Postavy meteoritických anjelov. Rituály spojujúce anjelské sféry z pierok a meteoritov dopadnutých na Zem. Čistenie negatívnych myšlienkových pochodov. Zasväcoval Saša Pueblo. Fotografie zo zasvätenia vyhľadaj v Galérii zasvätení.

Zasvätenie Anjelský lúč meteorit reiki 26B
Šamanské meteoritické lúče. Anjelské meteoritické lúče plné anjelov z pierok. Rôzne tvary anjelských meteoritických lúčov. 12 anjelských meteoritických rituálov. Obrázky meteoritov. Napájanie sa na meteority na Zemi. Napájanie cez meteoritické lúče. Meteoritický anjelský lúč ako prostriedok Reiki zasvätení. Tento zápis má aj svoju dokumentáciu v podobe fotografií. Vyhľadaj v Galérii zasvätení.

Strach zo sveta dospelých - A 755
Liečiteľka označila môj problém ako neurózu, lekárka ako agorafóbiu- strach z verejných priestranstiev. Neuveriteľný problém mi robí jazda akýmkoľvek dopravným prostriedkom. Ale nie len to, už samotná myšlienka na cestu mi privádza úzkostné stavy.

Anjeli pierok a meteoritov
Anjel zasvätenie. Anjel evokácia. Anjel detská psychika. Anjel šamanský. Anjelizácia. Anjel postavičky. Anjel zvieratá. Anjel znaky. Anjel reiki energia. Anjel ezoterika. Anjel veštectvo. Anjel nastavenie neurónov. Anjel aura okolo tela. Anjelské informačné polia. Anjeli sivastí a čierni. Tento zápis má svoju zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj v Nahrávkach.

Karmické bloky - A 743
Chcela by som Vás poprosiť, aby ste sa na mňa pozreli, preštudovali, aké mám schopnosti, načo som tu atd. Lebo sa veľmi zaujímam o ezoteriku, mám taký zvláštny pocit, že šťastná by som bola, keby som nejakou formou pomáhala ľuďom, lenže neviem ako !!!

Šťastie a anjeli - A 739
Potrebovala by som byť sama sebou a neprispôsobovať sa stále niekomu, mám stále pocit strachu, neviem ale pred čím, pred kým, možno z detstva si to nesiem.

Anjelské sféry v podvedomí - A 737
Vždy ma zaujímalo všetko okolo náboženstiev a ezoteriky, nikdy som sa tomu však nevenovala naplno, pretože mám pre d týmito vecami rešpekt, mojím snom by však bolo stretnúť niekoho, kto by ma viedol..

Zasvätenie do meteoritov 25B
Zasvätenie do meteoritov. Info polia meteoritov. Anjeli šamanov do meteoritov. 18 zasväcovacích rituálov. Aktivity ľudí okolo meteoritov. 6 neurónových oblastí. Meteority šamanských pierok. Esencie anjelov meteoritov. Tento zápis má aj fotografickú podobu a treba ju vyhľadať v Galérií zasvätení.

Zasvätenie anjel meteoritov 24B
Anjel zasvätenie šamanské. Anjel zasvätenie esencia meteoritov. Anjel zasvätenie meteoritické lúče. Šaman a opracovanie meteoritov. Anjel pierok šamanský. Kresba anjelských a zvieracích postáv a znakov. Zavesené meteority. Zavesené kresbičky na špagátové pyramídy. K tomuto zasväteniu je k dispozícii séria fotografií v Galérií zasvätení.

Prednáška o anjelských sférach šamanov
Anjelská ezoterika. Anjel šamanov. Anjel pudu sebazáchovy. Anjel z extrémneho prostredia. Anjel a 6 neurónov. Anjel a detská psychika. Anjel a 4 ročné dieťa. Anjel a 14 ročné dieťa. Anjel a totálna úprimnosť. Anjel a totálne podriadenie sa anjelským pokynom. Tento zápis má svoju zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj v Nahrávkach.

Zasvätenie anjel, znaky, aura 21B
Anjelské zasvätenie. Anjeli šamanov. Anjelské znaky v aure okolo mozočka. 9 zasväcovateľov, 9 zasväcovacích rituálov, 27 anjelských znakov. Zasväcoval Saša Pueblo. Šamanský tranz. Detská psychika. Psychika zvieracieho mláďaťa. Vlastné kresby anjelov a znakov. Foto zo zasvätenia si nájdete v Galérii zasvätení.

<< Novšie články Staršie články >>
Meditacia.sk > Anjelská škola >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo