Akáša škola

Zaoberá sa informačnými poliami zvierat a ľudí, ktorí zomreli. Po ich smrti zostávajú na večné časy ich prežité spomienky počas života uložené do neurónov. Akáša je kniha života. Volajú ju aj astrál, Boží svet, večná múdrosť a podobne.
Čo je to akáša a dimenzia?
Ako definuje akášu Wikipédia?
Ákáša je slovo v sanskrite s významom éter (ako základný stavebný prvok hmoty v starovekej vede). Ákáša je pralátka, hmotný prazáklad vesmíru, stavebná látka stvorenia.

Zaujímajú nás info polia staré 14 miliárd rokov
Budeme sa venovať oblasti, do ktorej sa po smrti zapisujú všetky spomienky, ktoré sa vytvorili počas života zvierat a ľudí. Do tejto dimenzie, ktorá je okolo nás, ale je nedostupná bežným ľudským zmyslom, sa dá vstúpiť cez osobu, ktorá sa dostala do klinickej smrti. Teda nastúpila 22 minútový proces zomierania. Tento zápis má svoju zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj v Nahrávkach.

Čo skrývajú info polia 1 miliardu staré
Info polia plné spomienok mŕtvych ľudí a zvierat. Akáša plná spomienok ľudských a zvieracích. Priestor pre zápis spomienok po smrti človeka a zvierat. Časovanie spomienok v akáše. Uloženie spomienok do akáši v určitých časových obdobiach histórie ľudstva. Tento zápis má svoju zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj v Nahrávkach.

Akáša ako info polia spomienok
Po smrti spomienky zostávajú. Anjel. Čas vzniku info polí spomienok. Priestor bez info polí. 4 miliardy pred naším letopočtom. 2 000 rokov pred naším letopočtom. Info polia spomienok Zeme. Info polia kozmu. Info polia anomálií Zeme aj kozmu. Info polia v čiernych dierach kozmu. Info polia zničených planét. Tento zápis má svoju zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj v Nahrávkach.


Meditacia.sk > Akáša škola >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo