Psyché škola MP3

Nájdete si tu autentické zvukové nahrávky z prednášok a cvičení Psyché školy. Každá nahrávka má úvodnú prednášku a potom samotné cvičenia. Nájdete tu zasvätenia a iné cvičenia.
Duchovná cesta 6 ľudí – MP3
6 neurónov v ľudskom tele. Anjel. 6 neurónov v tela a aurické obaly. Anjel. 6 neurónov a anjelské sféry šamanov. Anjel. 6 neurónov a rôzne hustoty anjelov. Anjel. 6 neurónov a detské predstavy. Anjel. Podvedomé obaly v 4. roku života. Podvedomé obaly v 6. roku života. Anjel. Podvedomé obaly v 12. roku života. Anjel. 6 neurónov a makrosvet. Textový zápis je v Psyché škole.


Špeciálne vedomie v kostiach – MP3
6 neurónových oblastí. Vedomie veľkého mozgu. Vedomie stredného mozgu. Vedomie mozočku. Vedomie miechy. Vedomie brušného mozgu v črevách. Vedomie v gangliách pri orgánoch tela. Vedomie v kostiach. Vedomie kozmické okolo orgánov. Vedomie jogínske okolo tela v aure. Neuróny nastavené na prijatie detských pocitov. Neuróny nastavené na vytvorenie predstavy anjelov. Foto informačných polí. Textový zápis je v Psyché škole.

Neurónová sloboda – MP3
Neurónová ezoterika. 6 neurónových oblastí. Ego mysliace. Ego detské. Ego zvieracie. Ego prírodného človeka. Neurónová oblasť a čakrové prepojenia. Hypnotické techniky. Hlbinná ezoterika a obaly plné informácií. Textový zápis je v Psyché škole.


Ľudia 6 – MP3
Neurónová ezoterika. 6 neurónových oblastí v ľudskom tele. Ľudské ego. Každá neurónová oblasť má svoje čakry. Čakra má asex. Čakra má sex. Neurónová oblasť a fantómové bolesti. Neurónová oblasť a hlbšie roviny neurónov. Úroveň Anjelov v ľudských neurónoch. Aura každej neurónovej oblasti. Textový zápis je v Psyché škole.Meditacia.sk > Nahrávky mp3 > Psyché škola MP3 >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo