Cesta k bohu MP3

Nájdete si tu zvukové nahrávky zo živých prednášok Sašu Puebla. Každá nahrávka je zložená z úvodnej prednášky, po ktorej nasleduje ezoterické cvičenie.Jogínska škola MP3

Nájdete si tu autentické zvukové nahrávky z prednášok a cvičení Jogínskej školy. Každá nahrávka má úvodnú prednášku a potom samotné cvičenia. Nájdete tu zasvätenia a iné cvičenia.


Kozmos MP3

Nájdete si tu autentické zvukové nahrávky z prednášok a cvičení Kozmos školy. Každá nahrávka má úvodnú prednášku a potom samotné cvičenia. Nájdete tu zasvätenia a iné cvičenia.


Plazmatická škola MP3

Nájdete si tu autentické zvukové nahrávky z oblasti špiritizmu a reinkarnácií. Každá nahrávka má úvodnú prednášku a potom samotné cvičenia. Nájdete tu zasvätenia a iné cvičenia.


Psyché škola MP3

Nájdete si tu autentické zvukové nahrávky z prednášok a cvičení Psyché školy. Každá nahrávka má úvodnú prednášku a potom samotné cvičenia. Nájdete tu zasvätenia a iné cvičenia.


Pyramídy MP3

Nájdete si tu autentické zvukové nahrávky. Každá nahrávka má úvodnú prednášku a potom samotné cvičenia. Nájdete tu zasvätenia a iné cvičenia.


Reiki škola MP3

Nájdete si tu autentické zvukové nahrávky z prednášok a cvičení Reiki školy. Každá nahrávka má úvodnú prednášku a potom samotné cvičenia. Nájdete tu zasvätenia a iné cvičenia.


Rôzne nahrávky MP3

Nájdete si tu rôzne zvukové záznamy, ktoré nepatria do iných oblastí. Je tu uložená etnická hudba pre účely šamanstva, rezonančné nahrávky pre Silva školu a všeličo iné.


Sexuálna škola - Tantra MP3

Nájdete si tu autentické zvukové nahrávky z prednášok a cvičení Sexuálnej školy. Každá nahrávka má úvodnú prednášku a potom samotné cvičenia. Nájdete tu zasvätenia a iné cvičenia.


Silva škola MP3

Nájdete si tu autentické zvukové nahrávky z prednášok a cvičení Silva školy. Každá nahrávka má úvodnú prednášku a potom samotné cvičenia. Nájdete tu zasvätenia a iné cvičenia.


Šaman sekcia MP3

Nájdete si tu autentické zvukové nahrávky z prednášok a cvičení Šaman sekcie. Každá nahrávka má úvodnú prednášku a potom samotné cvičenia. Nájdete tu zasvätenia a iné cvičenia.


Teosofia - Kabala MP3

Nájdete si tu autentické zvukové nahrávky z prednášok a cvičení Teosofickej sekcie. Každá nahrávka má úvodnú prednášku a potom samotné cvičenia. Nájdete tu zasvätenia a iné cvičenia.


Veštecká škola MP3

Nájdete si tu autentické zvukové nahrávky z prednášok a cvičení Vešteckej školy. Každá nahrávka má úvodnú prednášku a potom samotné cvičenia. Nájdete tu zasvätenia a iné cvičenia.


Anjelská škola MP3

Nájdete si tu autentické nahrávky z prednášok o Anjelských sférach. Každá nahrávka obsahuje teóriu a cvičenia.


Akáša škola MP3

Nájdete si tu autentické nahrávky z prednášok a cvičení o informačných poliach spomienok ľudí a zvierat.


Učebnica ezoteriky MP3

Nájdete si tu autentické nahrávky z prednášok a cvičení o metódach pochopenia a výcviku ezoterických schopností.


Geriatrické MP3

Nájdete si tu autentické zvukové nahrávky z prednášok a cvičení Geriatrickej sekcie. Každá nahrávka má úvodnú prednášku a potom samotné cvičenia.
Meditacia.sk > Nahrávky mp3 >

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo