Úspech v ezoterike - B 303

dátum: 04.03.2009

Zaujíma ma ezoterika, mám reiki, Silvovu metódu, občas známych liečim. Mala by som úspech v ezoterike, keby som tomu venovala viac času? Ktorým smerom?

Prejavili ste záujem meditovať a tak so sa s vaším dovolením veštecky pozrel do vášho podvedomia. Celkovo ste dobre stavaná pre ezoteriku a aktívnu ezoterickú prax.

Zdravotný stav
Celkovo dobrý zdravotný stav. Trochu nestabilná imunita, ale stále v norme.

Psychický stav
Aurický obal nie je okolo tela ako u štandardných a psychicky stabilných jedincov. Obal je zúžený do hrudnej časti. Hovoríme o osobách so zúženým vedomím. Vaša psychika sa prebúrala do vnútra buniek. U bežných jedincov je na povrchu orgánov. Máte veľa pozitívnych vlastností.

Povaha
Ste psychicky usadená v gangliách. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá seba vníma ako kozmos plný buniek a vie sa sem koncentrovať, tu vo vnútri s vlastnými bunkami aj žiť. Typický ezoterik.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť je na ezoteriku a duchovno. Teda nie štandardná erotická vzrušivosť na vonkajšie objekty a zvlášť mužov.

Stav obalov podvedomia
Skúmam vaše anjelské sféry detských dyslektikov vytvorené v 4. roku života. Boli zničené. Zničili ste ich sama v detstve na základe neuvážených rozhodnutí rodičov. V 12. roku života ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Obsahujú obrazy hermetizmu a alchýmie a celkovo ezoterického duchovna.

Chromozómová história
Cesta vašich chromozómov resp. ľudských chromozómov začína v Indii a cez Áziu ide do Európy. Charakterizuje ich indická ezoterika smerujúca do kozmu a jogínsky asketizmus.

Kolektívne vedomie v mieche
Skúmam vplyvy predkov na váš terajší život. Z miechy do vášho života preráža obraz čarodejníckych rituálov a magických obradov prírodných ľudí šamanov.

Génové reťazce
Sú mimoriadne vzdialené od seba a takíto ľudia by mali žiť silne duchovne.

Astrológia ega
Ego máte pod kontrolou, je tu ochota učiť sa nové veci a ezotericky napredovať. Viete si vytvoriť pre to čas.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Viete dôsledne všetko vonkajšie meniť na ezoterické. V podstate v snoch žijete ezotericky.

Hviezdy, šťastný osud
Len vtedy, keď budete žiť intenzívne ezotericky.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Poradne > Psyché poradňa > Úspech v ezoterike - B 303

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo