Celoročný kašeľ - B 300

dátum: 25.02.2009

Môj najväčší problém je celoročný kašeľ, ktorý je občas v kľude a v období prepuknutia virózy suchý, dráždivý a takmer neznesiteľný. Akútna fáza trvá niekedy aj mesiac. Stáva sa to väčšinou v zime.

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, prečo idete z jedného chorobného stavu do druhého. Je to preto, že v hĺbke vášho podvedomia ste silne ezotericky založená a nie je vám súdené žiť bežný vonkajší život. Vo vašom prípade sa vyzdraviete iba vtedy, keď zmeníte životné hodnoty a dáte sa na cestu ezoteriky. Je to samozrejme na vás.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo neobkreslilo kostnú dreň a to všade. Stupeň chorobnosti je 60-70, čo je pozvoľna sa rozbiehajúca chorobnosť. Z embryonálneho obdobia sú tu blastulové zhluky buniek, ktoré mali obnoviť kostnú dreň v 5., 10., 15. a 20. roku života. Nestalo sa tak, tieto útvary sú zdravé, ale zablokované. Príčina je v tom, že v tele sú nežiaduce mikroorganizmy už od detstva. Teda máte v sebe ešte bunky z obdobia detstva spred 5. roku života. Toto je hlavná príčina vašich neustálych chorobných stavov. Organizmus funguje z detských buniek a cez chorobnosť sa snaží riešiť ďalšiu existenciu.

Diagnostika imunitná: celkovo váš imunitný systém nie je v poriadku. V tele sú nežiaduce mikroorganizmy a treba to riešiť.

Diagnostika psychická: aurický obal nemáte okolo tela ako psychicky zdraví jedinci. Máte ho zúžený do oblasti žalúdka. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa chce zvnútra zničiť a chce žiť klasickým životom ako bežní ľudia. Vaše génové retiazky vo vnútri chromozómov sú od seba vzdialené, patríte k osobám, ktoré by mali žiť v prvom rade ezotericky a nie bežným životom. No vy chcete žiť ako zdravá osoba vonkajším životom a to asi nepôjde.

Záver: pokiaľ nezmeníte prístup k ezoterike, tak žiadne uzdravenie.
Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Poradne > Psyché poradňa > Celoročný kašeľ - B 300

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo