Meditácie na meteority - B 289

dátum: 11.12.2008

Mám záujem zúčastňovať sa meditácií cez Skype.

Skôr, ako sa budete zúčastňovať meditácií, posúdim veštecky váš zdravotný a psychický stav. Všetko je v norme ako sa patrí na ezoterika dnešnej doby. Cítiť, že sám na sebe intenzívne pracujete a chcete žiť ezotericky. Rád vám pomôžem, alebo spoločne si na duchovnej ceste pomôžeme.

Zdravotný stav
Celkovo dobrý zdravotný stav.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela ako u ľudí so štandardnou psychikou.

Povaha
Vidieť, že si aktívne meditujete a už teraz ste usadený v 6. neurónových oblastiach tela a postupujete do vnútra chromozómov. Teda z týchto oblastí viete psychicky operovať a máte otvorenú cestu k všestrannej ezoterike.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: prešla meditáciami a je nastavená na štandardné prejavy. Povrchová vzrušivosť: na seba a ženy. Pohlavná vzrušivosť: na seba. Citová vzrušivosť: ezoterika. Silná motivácia robiť ezoteriku.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali čierne a sivé anjelské sféry a cítiť, že túto oblasti ste s meditačne upratali. V 12. roku ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Zase cítiť meditačné zásahy a vloženie ezoteriky do týchto obalov.

Chromozómová história
Vaše chromozómy sa stali ľudskými v Južnej Amerike v časti blízkej Antarktíde. Veštecky odhadujem, že tu je niekde kolíska vzniku ľudských chromozómov. Odtiaľto putovali cez Južnú a Severnú Ameriku, Grónsko, Anglicko do Európy. Vaše chromozómy charakterizuje hlboká duchovnosť založená na obradoch okolo meteoritov a to gigantických.

Génové reťazce
Sú veľmi od seba vzdialené a duchovný život je nutnosťou. Ináč vás rozdrví nešťastný osud.

Embryonálny vývoj
Nebol celkom v poriadku, vo vás sú záznamy z magnetických polí, ktoré sú premostené s meditáciami a životom okolo meteoritov. Tieto záznamy sú mimoriadne silné a nedovolili nastolenie ľudskej psychiky.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Celkovo bola vaša duchovnosť realizovaná v spánkovej rovine a dostáva sa z tejto roviny do tela a denného vedomia. Vaše vnútro chce ezoteriku a duchovnosť.

Hviezdy, šťastný osud
Už ste ho vlastne nastúpili. Máte vo svojom rode osoby, ktoré robili hlboké meditácie na oblasť meteoritov. A to je jedinečná psychika, ktorá chce viac ako iba bežný ľudský život na planéte Zem.

Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Poradne > Psyché poradňa > Meditácie na meteority - B 289

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo