Ezoterické podvedomie - B 276

dátum: 23.10.2008

Už dlhšie sa usilujete liečiť a váš zdravotný stav sa nezlepšuje, čo nie je normálne. A tak bol čas pozrieť sa do vašej psychiky. Máte ju v nedobrom stave, vyžaduje podporu od lekárov. No hlavná príčina je, že chcete žiť bežným životom a vaše vnútro je stavané úplne inak ako u bežných ľudí. Bežný spôsob života je v rozpore s vnútorným nastavením a je hlavným problémom. Vyzdravieť môžete, iba keď zmeníte životné orientovanie.

Psychický stav
Aurický obal nie je okolo tela ako u štandardných jedincov s pevnou psychikou. Je zúžený do bodky a stočený dovnútra. Tendencia sám sebe škodiť. Tento psychický stav už vyžaduje podporu liekov od psychiatra.

Povaha
Psychicky ste usadený a operujete zo šedej kôry veľkého mozgu. Teda prežili ste rané štádiá klinickej smrti. Otvorilo sa vám netradičné vnímanie spomienok mŕtvych ľudí a zvierat. Vo vás sú informačné záznamy, ktoré sa usilujú žiť duchovne a neustále prerastajú vašu psychiku. Vy to odmietate a tvrdo nechcete. Vnútorné psychické tlaky, kto z koho.

Sexuálne podvedomie
Skúmam sexuálne podvedomie, ktoré sa rozvinulo počas detstva. Celková vzrušivosť: robiť si zle a devastovať sa. Povrchová vzrušivosť: predstava, ako vás lekári zničia. Pohlavná vzrušivosť: na svet mŕtvych spomienok. Riziko sebapoškodzovania. Citová vzrušivosť: predstavy katastrof. Mimoriadne rizikový faktor. Nutnosť psychiatra.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali odtlačky zo sveta mŕtvych spomienok detských dyslektikov. Sú mimoriadne sivé a vy ste sa psychicky stotožnili s nimi. Chcete si ubližovať a tak pochopiť hlbšie život. Nebezpečné tendencie. V 12. roku života ste dostali ako každé dieťa ďalšie podvedomé obaly. Sú plné predstáv chorôb, nemocníc a túžba spoznať svet cez osobné sebazničenie a devastovanie.

Chromozómová história
Púť chromozómov začína na Madagaskare a ide cez líniu otroctva rovno po mori do Talianska a odtiaľ do Španielska a strednej Európy. Silná túžba vrátiť sa na Madagaskar. Posadnutosť prerastajúca do sebazničenia. Keď nemôžete fyzicky, tak aspoň po smrti a to čo najskôr.

Génové reťazce
Sú stavané neštandardne, duchovne a extrémne ezotericky. Pokiaľ budete chcieť žiť štandardným spôsobom života, tak sú možné samé nepríjemnosti. Buď ezoterika, alebo trápenie.

Embryonálny vývoj
Bol poznamenaný prílišným prerastením buniek z placenty do vášho tela. Ako akt záchrany plodu zo strany matky. Veľmi ťažký vývoj. Veľmi atypické štruktúry chromozómov, génov a génových sekvencií. Iné vnímanie sveta ako bežní ľudia.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Zvládate s podvedomím súboje na život a smrť. Výsledkom je nestabilná psychika.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď budete žiť hlboko duchovne.
Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Poradne > Psyché poradňa > Ezoterické podvedomie - B 276

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo