Hudobné cítenie - B 274

dátum: 16.10.2008

Už od malička sa venujem spevu. Začala som si uvedomovať hlbšie možnosti. Zaujalo ma to tak, že by som sa chcela posunúť hlbšie v súvislostiach ovládania spevu, objavovania možností v speve. Rada by som práve kvôli tomuto chcela sama preniknúť hlbšie do oblasti koncentrácie a zlepšiť ju, pretože sama s ňou neviem ešte dostatočne pracovať. Preto som vás oslovila kvôli Silvovej metóde. A samozrejme viem, že by mi to otvorilo aj iné oblasti vnímania a vedomia.

Požiadali ste ma, aby som spravil vešteckú sondu do vášho podvedomia. A zase som našiel zblúdenú osobu, ktorá je hlboko vnútorná, ale chce žiť bežným spôsobom a dostáva sa tým do rozporu so svojím podvedomím.

Zdravotný stav
Celkovo dobrý zdravotný stav. Žiadne vážnejšie ochorenia. Žiadny akútny stav. Najslabšie miesto je maternica a okolie. Často sa tu vyskytujú čudné bunky, ale organizmus ich vie zlikvidovať. Imunita je celkovo dobrá.

Psychický stav
Bohužiaľ, to sa nedá povedať o vašom psychickom stave. Aurický obal je už dosť vzdialený od tela. Ľudia s pevnou psychikou majú auru okolo tela. Potrebujete stabilizovať psychiku liekmi od psychiatra.

Povaha
Experimentovaním s hudbou ste sa psychicky usadili do vnútra buniek. Bežne psychika človeka funguje na povrchu neurónov stredného mozgu. Vy ste sa prebúrali do buniek a psychika si na to nevie zvyknúť. Stáva sa to aj ľuďom, ktorí fanaticky opravujú elektrospotrebiče. A to už vyžaduje myslenie nie z predného mozgu, ale mozočku. Inak to človek nezvládne.

Sexuálne podvedomie
Skúmam sexuálne podvedomie, ktorého základ sa vytvoril v detstve a počas tehotenstva sa zásadne mení. Celková vzrušivosť: na zvuky. Povrchová vzrušivosť: na vibrácie a ich vyciťovanie. Pohlavná vzrušivosť: na mužský hlas a spev. Citová vzrušivosť: zvuky prírody. Celkovo je zvuk pre vás fetiš. Sexuálne podvedomie skúmam na základe hlbokých štúdií ľudskej psychiky argentínskymi psychiatrami.

Stav obalov podvedomia
Máte v sebe spomienky detských dyslektikov, ktorí nikdy nedospeli a počas života sa venovali činnosti s jedným objektom, napríklad pierkami. Nevyužívate kontakt s nimi. V živote nemáte jasný cieľ a nechávate sa strhnúť náhodnosťou. To pôsobí na vašu psychiku destabilizujúco. Spomienky detských dyslektikov prenikajú do niektorých precitlivených osôb po smrti týchto jedincov. Máte v sebe ešte ďalšie podvedomé obaly z 12. roku života. Obsahujú záznamy o hudbe, zvukoch prírody, ale aj kozmu. Všetko o hudbe. Máte prirodzený talent na zvuk a prácu s ním.

Chromozómová história
Púť začína na Madagaskare, pokračuje Afrikou, arabskými krajinami a ďalej na Kaukaz, odtiaľ cez Ukrajinu na Slovensko. Sú fanatizované túžbou za černošskou hudbou, skladať piesne a venovať sa kariére hudobníkov.

Génové reťazce
Sú od seba poriadne vzdialené. Pokiaľ nebudete robiť duchovno a žiť inak ako bežní ľudia, tak budete mať „zvuky psychiatrie“. Dá sa povedať, že nemáte na výber. Podvedomie z génov odmietate a môže vám to zo života spraviť problém. Nepoznám nikoho, kto by porazil sily podvedomia. A je čas putovať tam, kam chce podvedomie.

Embryonálny vývoj
Boli ste uzavretá vo zvukoch vo vnútri seba, aj teraz všetko čerpáte zo spomienkovej bázy a preto ste vnútorný človek.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch vaše podvedomie likviduje všetky zvuky vonkajšieho sveta a mení ich na zvuky duchovného rastu.

Hviezdy, šťastný osud
Dať priechod podvedomiu a žiť hudobne inak ako doteraz.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Poradne > Psyché poradňa > Hudobné cítenie - B 274

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo