Zdravotná diagnostika - C7

dátum: 25.03.2011

Chcela by som vás poprosiť o zdravotnú diagnostiku. Mám problém s nohou. Ďakujem.

Diagnostika neurónových oblastí je v poriadku. V brušnej oblasti, čo je stena tenkých a hrubých čriev, už odumieranie drobných ganglií brušného mozgu asi 10%. Nič sa s tým nedá robiť. Ostatné oblasti v poriadku.

Diagnostika kostnej drene: v kostiach z celkového množstva kostnej drene asi 30% zlikvidovaná. Ostatných 70% je v poriadku. Napadnutá bola nevhodnými mikroorganizmami a imunitný systém musel napadnutú kostnú dreň zlikvidovať.

Diagnostika cievneho systému: zmeny na cievach. Drobná tvorba trombóz. Upchatie vlásočníc asi 10 % z celkového množstva. Cievy postupne praskajú a sú menej elastické. Nedostatok omega mastných kyselín v jedálničku, pridať tučné ryby alebo užívať omega mastné kyseliny.

Diagnostika žíl: celkové ochabnutie a slabá funkčnosť žíl a vlásočníc. Celkové drobné zdeformovanie. Príčina ide z roviny genetickej. Rýchle starnutie. Rybací olej, kúpeľná liečba na cievy a žily.

Diagnostika nervový systém: celkovo je slabý. Na 40% nervových zakončení je nefunkčných, zbytok funguje dobre. Organizmus nemá pektínové látky.

Diagnostika lymfatický systém: v zásade je už nefunkčný a rozpadá sa, čo je typické pre staršie osoby.

Diagnostika hormonálnych žliaz: činnosť je minimálna a idete na zdroje z tukových buniek a tukového orgánu. 90% ide z tuku. Máte jediné šťastie, že ste si otvorili tento zdroj hormonálnych látok.

Diagnostika trávenie: zdevastované slinné žľazy, žalúdočné šťavy, žlčové šťavy. Čo ide výborne, je pankreas a organizmus spravil vhodné genetické zmeny v tele a mutoval niektoré svalové partie na tvorbu inzulínu a látok ako z pankreasu. Nutnosť detskej výživy a to hlavne Sunar a treba vyživovať telo aj cez kožu. Vyživovanie tela je v poriadku.

Diagnostika orgánov tela: 20 % pľúc sú mŕtve bunky. V zásade idete na jednu obličku. Druhá ukončuje svoju činnosť. Zase vhodné genetické náhrady z tuku, ktorý funguje čiastočne ako obličky. Pečeň spálená a čierna. 40% zničená, ale 60% sa regenerovala a funguje. Nedostatok listovej zeleniny v strave. Treba realizovať. Tenké črevá prestávajú spracovávať živiny, nefunkčnosť na 50%.

Diagnostika biochemická: riziko tvorby trombov a edémov má rovinu 2-3. Riziková je rovina 4-5. Preventívna liečba je vhodná.

Odporúčam jesť detskú výživu. Kúpeľná liečba alebo umývanie tela v koncentrovaných minerálkach. Listová zelenina a to šťavy. Celkovo ísť k vegetariánstvu. Všetko je mixované ako detská strava. Ginko biloba, zelený čaj, jabĺčkové víno pridávať, do nápojov rozkvasené burčiaky z hrozna, ovocia, chleba a kvasníc, omega kyseliny, multivitamíny, prípravky na telo z pijavíc, včelieho a hadieho jedu.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Poradne > Psychotronická poradňa > Zdravotná diagnostika - C7

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo