Hrčka pod krčnou jamkou - C3

dátum: 22.03.2011

Pod krční jamkou, kde končí klíční kost mám od svých deseti let bulku, která se v poslední době zvětšuje. Klasický medicinský postup je biopsie a následné odstranění. Mám dotaz: Co bylo příčinou vytvoření bulky a jaký je pro mně nejlepší postup. Přiznám se, že se mně nechce do toho nechat rýpat a nevím co dál. Co ta boule obsahuje?

Bolo by rozumné, keby ste si dali vyšetriť danú bulku. Zatiaľ nie operácia, ale zistiť, čo to je a prečo sa to tvorí. Prípadne zistiť, aké sú možnosti - aj menej invazívne ako operácia. Informujte sa u lekárov. Nezaškodila by aj celková diagnostika u lekárov. Teda celé telo a jeho systémy.

V zásade ste na svoj vek v mimoriadne dobrej zdravotnej kondícii. Funguje vám systém z oblasti tenkých a hrubých čriev, tzv. systém vlastnej samoliečby a vhodných genetických zmien v tele. To, čo nie je v poriadku, sú vaše pľúca. Príčinou tohto stavu je postupné zanášanie buniek organizmom. Geneticky sa pľúca vyvíjajú od ľudských buniek k bunkám podobajúcim sa bunkám hmyzu, čo nie je dobrý trend. Organizmus a vaša imunita vaše bunky považuje za riziko pre organizmus. Samozrejme, to je iba intuitívny odhad. Aký je skutočný stav pľúcnych buniek, musia určiť lekári a vhodné testy. Mali by ste sa sústrediť na rôzne liečby svojich pľúc a dať si ich do poriadku. Hlavne liečba klasicky liečiteľsky, obklady na pľúca zo švédskych kvapiek, lieky na posilnenie funkcie pľúc, horské prostredie, karlovarské minerálne vody a ich inhalácia. Ale hlavne nosenie alebo ukladanie minerálu magnetovca na pľúca dlhodobo. Starajte sa o svoje pľúca dlhodobo.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Poradne > Psychotronická poradňa > Hrčka pod krčnou jamkou - C3

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo