Zdravotný a psychický profil - C1

dátum: 02.03.2011

Nie som chorľavá a momentálne ma nič konkrétne netrápi. Trpím však vysokým krvným tlakom, migrénami a vaginálnymi infekciami. Ako prevencia migrén mi slúžia pravidelne masáže chrbtice a krčnej chrbtice. Občas sa objaví migréna spôsobená mojím vnútorným stresom, prudkou zmenou počasia a menštruáciou. Nemám depresie, skôr smútok, občas melanchóliu. Vnútorný nepokoj, že veci nejdú tak, ako ja chcem, ako sa snažím.

Diagnostika zdravia

Kyvadlo obkreslilo veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miechu, brušný mozog a ganglie v poriadku. Neboli obkreslené nervovo – neurónové oblasti v koži, ktoré sú blokované. Odporúčam odblokovať akupunktúrou. Diagnostika kostnej drene naznačuje, že sa v kostiach striedajú oblasti aktívnej a pasívnej kostnej drene. Odporúčam preliečiť liekmi na obnovu a posilnenie krvotvorby. Poraďte sa s lekárom alebo lekárnikom o vhodnom prípravku. Diagnostika hormonálnych žliaz naznačuje na nedostatočnú tvorbu hormonálnych látok. Látky telu veľmi chýbajú. Odporúčam užívať prírodné prípravky napr. HRT (dostať voľne v lekárni) alebo vhodnú antikoncepciu. Syntetické hormóny neodporúčam, pre vás by boli rizikové.

Psychický stav

Aurický obal už nie je spolu s telom, potrebujete psychologické terapie. Išlo by o psychoterapie na posilnenie vášho ega, sebadôvery a chuti pasovať sa so životom. Sexualita naznačuje, že vo vnútri ste sexuálne nedospeli a zostala vám dievčenská sexualita. Strach zo sexuality. Vhodné terapie: vedieť si vychutnať sex a nahotu tela, knižky o zamilovanosti, vhodne ladená erotika na internete. Obaly podvedomia naznačujú, že máte pocit osoby štvanej neúspechom. Zle chápete neúspech. Chcete stále úspech, ale tak to nefunguje. Odporúčam Silva techniky zvládania stresu z neúspechu.
V snoch žijete úspešnú osobu, všetko sa vám darí. To nie je rozumné. Z ezoteriky a duchovna máte v zásade strach.
Zmena môže nastať vtedy, keď prestanete byť dievčatkom, vo vnútri dospeje vaša psychika na zrelú ženu a dokážete si užívať život. Zábava, opekačky, športové a spoločenské podujatia. Začnite žiť.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Poradne > Psychotronická poradňa > Zdravotný a psychický profil - C1

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo