Prípady diagnostikované Sašom Pueblom

dátum: 16.06.2010

VALIKA
Po prekonaní boreliózy pred rokmi som trpela neustálymi zápalmi kĺbov a bolesťami svalov, liečenými protizápalovými liekmi. Tie dodnes neprestali, nie som schopná dlhšej chôdze, státia....pribudli bolesti žalúdka, diagnostikovali mi ložisko vriedkov v oblasti antre pylori, zlé trávenie, mala som pár zvláštnych záchvatov, podľa môjho opisu pripomínali zápal pankreasu, ale na ultrazvuku sa nepotvrdil. Som akoby celá naliata...opuchnutá, výsledky endokrinologického vyšetrenia krvi sú v poriadku. V poslednom čase alergické prejavy na sezónne pele, časté bolesti očí, pocit zhoršeného videnia pri čítaní, opuchy viečok. Chcela by som sa dozvedieť, na čo zamerať svoju pozornosť a ako sa v tom kolotoči nešpecifických príznakov orientovať.


Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miechu, brušný mozog a ganglie v poriadku.

Diagnostika imunitná: kyvadlo neobkreslilo imunitný systém. V tele nežiaduce baktérie a plesne. Treba to preliečiť.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín: príliš prudké reakcie lymfatického systému a hlavne lymfatických uzlín. Agresívne a bezdôvodné útočenie na organizmus celkovo. Problém spôsobuje v prvom rade pečeň, ktorej vývoj sa mi nepozdáva. Zmena biochémie, drobenie pečene.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo neobkreslilo hormonálnu sústavu. Nedostatočná tvorba hormonálnych látok celkovo. Treba riešiť.

Diagnostika tráviaceho systému: nevhodné tráviace procesy. Celkovo poškodzovanie organizmu. Príčina ako základ je pečeň a jej nežiaduci vývoj.

Diagnostika orgánov a častí tela: bežiaca chorobnosť pečene. Možno už zistiteľná aj lekármi na základe testov. Slezina je tiež problematická. Obličky sa zle regenerujú. Zase sem vplýva nevhodná chémia pečene.

Záver: hlavný problém je pečeň a nevhodné mikroorganizmy v tele.MARIÁN
Veľmi pekne prosím o zistenie zdravotného stavu. Doposiaľ vykonané krvné testy boli v poriadku ani žiadne iné základné lekárske vyšetrenia doposiaľ nič vážne nezistili. Mám pocit pálenia na jazyku, slanú chuť v ústach, tento pocit mám aj keď si obliznem pery. Cítim tlak v oblasti hrudnej chrbtice, stavce približne na úrovni žalúdku a bolesť a tlak /nie celodenný/ po stranách tela v oblasti prsných bradaviek, ktorý niekedy vystupuje až do brady. Mávam aj tráviace problémy, niekedy pocit slabosti a točenia hlavy. Mám zrastené stavce na krčnej chrbtici /C2 a C3/ zistené pri RTG.


Veštecky som Vás zdiagnostikoval. Kyvadlo neobkreslilo hormonálne žľazy, hypofýzu, epifýzu, štítnu žľazu, nadobličky a semenníky. Príčina chorobnosti sú nestabilné a poškodené biochemické pochody v bunkách. Nesprávne zmeny na úrovni genetiky chromozómov v hĺbke buniek. Všetko vzniká na základe rozporu medzi životom ezoterika a „hamburgeráka“. Máte atypické génové retiazky ako ľudia, ktorí sa majú venovať ezoterike. Je mi ľúto, ale pokiaľ budete žiť klasický život, vyzdravenia sa nedočkáte. Je to na vás, kam sa v živote uberiete.


BETKA
Poprosila by som vás o radu, čo mám zmeniť v cvičení, aby svaly vytvárali impulzy a aby impulzy tiekli do nervového systému. Nakoľko to v tejto oblasti mám veľmi slabé a chcela by som to zlepšiť.


Diagnostika nosné svaly tela: kyvadlo svaly obkreslilo. Ale stav svalov je ako u 70 ročnej osoby, vy máte iba 28. Impulzovosť svalových platničiek chaotická a nepodporuje nervový systém tela. Bunky svalov nemajú potenciál aktívnejšie sa deliť a ozdravovať.

Diagnostika kostrových svalov: málo rozvinuté a tiež starecký stav ako u 70 ročnej osoby. Nedostatočná impulzovosť.

Diagnostika blastulové útvary z detstva pre svaly: svalové bunky sú ešte z 10. roku života, blastulové útvary sú k dispozícii a treba im pomôcť aktivizovať sa. Odporúčam do plátenného vrecka uložiť listy brečtanu a posúvať po tele. Teda nie na holé telo. Robiť tak raz do týždňa, spolu 4 týždne. Potom sa prihláste na kontrolu.


DARINA
Prosím vás, aby ste mi napísali, čo mám robiť, aby moje svalové platničky odovzdávali informácie nervovej sústave, aké cvičebné techniky by som mala používať a ako prispôsobiť stravu, keď mám zvýšený cholesterol. Keď som doma, cvičím 2 x v týždni Tae-bo, plávanie a bicykel, občas beh. Ďakujem za radu.


Diagnostika nosných svalov: kyvadlo obkreslilo svaly po celom tele v poriadku. Z hľadiska veku (53) svaly vykazujú bunky ako u 40 ročnej osoby - asi 20% svaloviny. Ďalšia svalovina ako u 60 ročnej osoby - asi 60%. 20% je v stave ako u 70 ročnej osoby. Svalové platničky a ich aktivita je slabá a neviazaná na nervstvo tela.

Diagnostika kostrových svalov: je rozvinuté asi na 10%. Žiadne impulzy.

Diagnostika nervový systém tela: kyvadlo obkreslilo, ale nedostatok impulzov pre činnosť mozgu a intelektuálnej činnosti.

Záver: je iba jedna cesta a to Silva cvičenie a nahradiť impulzovosť v membránach tela.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Poradne > Psychotronická poradňa > Prípady diagnostikované Sašom Pueblom

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo