Prípady diagnostikované Sašom Pueblom

dátum: 01.10.2009

Jaroslav
Asi pred 8. rokmi ma štipol kliešť. Mávam dosť veľkú únavu, cítim po tele ako keby ma kopala elektrika a neviem popísať tie bolesti, sú také rezavé a ťahavé. Pod pravým uchom mám nejakú hrčku alebo uzlinu. Stále mám v hrdle akési zachrípnutie a pri zívaní ma chytajú v hrdle kŕče.

Diagnostika zdravia
Kyvadlo obkreslilo v poriadku veľký mozog. Neobkreslilo mozoček, miechu, brušný mozog, ganglie. Všade sú nežiaduce vírusy a baktérie po kliešťoch. Treba to liečiť. Kostná dreň je poškodzovaná toxínmi z kliešťov a tvorba bielych krviniek je komplikovaná. Celkovo sa môže imunitný systém tela zrútiť. Vírusy z kliešťov decimujú organizmus. V koži nežiaduca hubovitá mikroflóra, v žalúdku je to ako v žumpe. Celkovo rizikový stav, čo sa týka mikroflóry. Tu je potrebné vyšetrenie u imunológa, preventívne užívať preparáty proti vírusom z kliešťa. Predpokladám, že nariedenejšie alebo slabšie antibiotiká by mali zabrať lepšie. Teda odporúčam imunológa a zároveň liečbu homeopatikami. Ste typ, ktorý bude dobre reagovať na liečbu homeopatikami.

Michal
Od septembra nastupujem do školy, mám problém sa zapájať do kolektívu (sociálna fóbia/schizoidná porucha), momentálne nenavštevujem psychológa, som v kontakte so svojou psychiatričkou, neberiem lieky už dlhšiu dobu. Chcem Vás poprosiť o radu, či je potrebné začať brať lieky, alebo by mohla stačiť psychologička? Úprimne si myslím, že asi kombinácia by bola najlepšia, lenže väčšinou mi lieky neodporúčajú. Prosím Vás o radu.

Diagnostika zdravia
Celkovo ste v mimoriadne dobrom zdravotnom stave.

Diagnostika psychiky
Aurický obal máte okolo tela dostatočne stabilizovaný a psychika je stabilná a v norme.

Diagnostika ezoterická
Celkovo váš problém je v rovine podvedomia. Vnútorne ste na úrovni génových retiazok atypicky vystavaný ako osoby, ktoré sa v živote majú na prvom mieste zaoberať duchovnými vecami. Pokiaľ takéto osoby žijú normálnym spôsobom, tak problémy sú isté. Je to na vás, čo si v živote zvolíte, aká bude vaša cesta.


Stela
V júli tohto roku sa mi objavili bolesti v hornej časti brucha hlavne po jedle, začiatkom augusta som absolvovala gastroendokrinologické vyšetrenie a bol mi zistený pozitívny Helikobakter Pyroli, následne ma začali liečiť antibiotikami, ale bolesti stále pretrvávali až sa zhoršovali, po skončení liečby antibiotikami sa môj stav vôbec nezlepšil. Stále mám bolesti v hornej časti brucha od pečene až po pankreas a hlavne pod ľavým rebrovým oblúkom.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo neobkreslilo ganglie v celom tele. Ide o neurónové oblasti, ktoré riadia jednotlivé časti orgánov a systémov tela. Stupeň chorobnosti je 70-80, čo sa pomaličky blíži k stavu diagnostikovateľnému lekárskymi metódami. Príčinou je zanášanie týchto oblastí vápnikom a cholesterolom.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo neobkreslilo cievy a žily. Stupeň chorobnosti je 100, čo je už lekársky diagnostikovateľné. Má to prvky aterosklerózy ciev a žíl. Rozsah posúdi lekár. Organizmus ukladá kremičité zlúčeniny do buniek žíl a ciev. Základná príčina je v obličkách.

Diagnostika nervstva tela a ďalších oblastí potvrdzuje ukladanie nevhodných látok do organizmu. Problémom sú obličky. Kyvadlo ich neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 70, čo je už skoro lekársky zistiteľná choroba. Odporúčam vyšetrenie obličiek a ich preliečenie, saunu a hlavne postupne prejsť na vegetariánsku stravu iba zo zelených potravín. A keď je mimoriadne zle, tak aj hladovky. Poznám ľudí, ktorí dokázali celé roky fungovať s poškodenými obličkami.


Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Poradne > Psychotronická poradňa > Prípady diagnostikované Sašom Pueblom

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo