Rezonančné veštectvo

dátum: 26.04.2004

Nácvik vešteckých schopností pomocou Silvovej metódy, ktorá veštecké výkony stavia na rovnakom nastavení diania v ľavej aj pravej hemisfére v celej hlave.

Na to, aby ste mohli praktizovať tento systém veštectva je potrebné, aby ste prešli základným výcvikom v Silvovej alebo Fakírskej škole. Ide o nácvik zvukových, obrazových a hmatových pocitov pomocou rezonancií v počte úderov, počtom bliknutí, vibrácií kmitajúcich zariadení. Pomocou týchto vibrácií všetkého druhu preniknete do ľavej a pravej hemisféry a tu nastolíte rovnaký stav tak, ako keby ľavá strana bola pravá a pravá strana bola ľavá.

Je vhodné mať naštudovanú anatómiu jednotlivých častí mozgu a jeho základných funkcií. Keď postupne zvládnete tento základný predpoklad, tak môžete začať so základným výcvikom. Ide o to, aby ste sa naučili vo svojej mysli vyhľadať určitú spomienku a k nej prirodzene pridať zvnútra mysle nejaké číslo alebo písmenko. Potom, keď si spomeniete na vami vybraté číslo a písmeno, tak sa vám vždy otvoria spomienky s danou oblasťou. Keď si napríklad spomeniem na veštenie pomocou tarotových kariet a k tejto spomienke pridám číslo 7 alebo písmená OP, tak vždy dokážem nájsť vo svojej mysli všetko o tarotových kartách.

Takto si prejdem veľa spomienok a tiež si vždy zapíšem, aké číslo alebo písmeno som k tej ktorej spomienke priradil. Vytvorím si zoznam so základnými oblasťami mojich spomienok a k nim priradených číslic alebo znakov. Keď všetko dobre ovládam a dokážem vyberať spomienky v sebe, tak už nie je problém takéto informácie získať z hlavy inej osoby. Tomu sa hovorí aj nadštandardná intuícia. Spomeniete si na osobu, ktorú mimoriadne dobre poznáte, skoncentrujete sa na diaľku na jej hlavu a zároveň máte pocit, že ste vytiahli určitú spomienku, ktorej účastný ste boli aj vy osobne. K spoločnej spomienke pridáte vyhľadané číslo alebo písmeno. Potom vyhľadáte oblasti u danej osoby, o ktorých viete iba okrajovo.

Znovu k nejasnej spomienke pridáte číslo alebo znak a pomocou tejto techniky získate podrobnejšie informácie o danej činnosti dotyčnej osoby. Neskoršie vám bude stačiť, aby ste si znaky zapamätali a vstupovali do mysle iných ľudí práve cez vytvorené číselné a písmenkové znaky.Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Veštectvo > Veštecké základy > Rezonančné veštectvo

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo