Prvé pokusy liečiť kmitaním

dátum: 07.06.2005

Predstava zdravých orgánov tela. Otočené anatomické obrázky. Kmitanie prstami pred sebou. Razantné a rýchle kmitanie. Príprava na zasvätenie. Aurický obal okolo fyzického tela. Kmitajúce Reiki. Zosatá energia zo živých zdrojov. Magmatizmus zemského jadra. Biomagnet. Tento zápis má svoju zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj v nahrávkach.

Pokračujeme v nácviku Silva liečiteľstva, kde sme zaviedli fyzické kmitanie prstami rúk pre sebou. Ide o rýchle a sekané pohyby tak, aby ste videli nie 5 prstov jednej ruky, ale 10 prstov. Teda aspoň máte pocit, že ich pri tej rýchlosti kmitania je 10. Pri kmitaní sú svaly rúk v určitej stuhnutosti. Do kmitania prstov pridávame aktivitu rozkmitaných svalov. Spoločne spájame kmitanie a vibrovanie svalov, svalových platničiek rúk a aj svalov na pleciach.

 Začíname tým, že koncentráciu z vonkajšieho svata presunieme do vnútorného sveta vo vnútri tela. Z pamäte si vizualizujeme obrázky jednotlivých orgánov a systémov tela obrátené hore nohami. Zároveň v aurickom obale rozkmitávame prsty a rozkmitané molekuly vzduchu a vlastnej bioenergie v aure zosávame cez povrch tela do miesta koncentrácie. Samozrejme, že molekuly vzduchu zostanú na povrchu tela a bioenergia, ktorá je rozkmitaná, preniká do fyzického tela a hneď automaticky do miesta koncentrácie.

Obrázok orgánu obrátený hore nohami dovoľuje vytvoriť si alebo vykresliť si jednotlivé orgány detailnejšie. Hovoríme o postupne lepšej a lepšej anatomickej predstave orgánov a systémov vlastného tela. Takto preliečujeme postupne každý orgán v tele.

Ďalej sa koncentrujeme na obrázok otočený hore nohami a kmitáme prstami v aurickom obale pred sebou. Zároveň z aury preniká bioenergia do orgánu, kde sa koncentrujeme.

Potom nasleduje postupná koncentrácia do štyroch centier Reiki vo fyzickom tele. Ide o ústnu dutinu, mozog asi 2 centimetre nad ušami, mozoček pod zadným zrakovým mozgom a oblasť tenkých a hrubých čriev. Týchto miest sa môžeme dotknúť končekmi prstov. Postupne sa koncentrujeme do jednotlivých centier Reiki a prstami kmitáme podľa potreby v aurickom obale pre sebou.

Neustále sa koncentrujeme postupne do jednotlivých centier Reiki a neustále podľa potreby kmitáme prstami v aurickom obale. Ku kmitaniu pridávame zosávanie bioenergie z rôznych živých zdrojov zo širokého okolia. Všetko spolu s kmitaním vhodne kombinujeme a cez Reiki centrá napúšťame dovnútra organizmu. Takto pracujeme aj so zasvätením Reiki. Spustíme zasvätenie Reiki a vhodne ho doplníme kmitaním prstami. Tak isto začneme zosávať do seba magmatické energie z magmatického jadra zeme. Všetko vhodne skĺbime s kmitajúcimi prstami rúk pred sebou.

V ďalšom slede vyskúšame dať si na prsty dva tenké drôtiky, ktoré omotáme okolo prstov jednej aj druhej ruky. Potom kmitáme pred sebou a preliečujeme aj takýmto spôsobom jednotlivé orgány tela.

Ako posledné cvičíme zasvätenie Silva reiki. Vytvárame ilúziu, že naše telá sa zväčšili. V psychiatrickom žargóne to nazývajú odborne telové halucinácie. Pre nás telové haluze. Máme trvalý pocit zväčšenia fyzického tela. Treba tomu uveriť a dosiahnuť hromadenie bioenergie umelo vytvorenej aury okolo fyzického tela. Potom kmitáme v aurickom obale fyzickými prstami a preliečujeme sa.

Na záver sa preliečujeme navzájom. U preliečovanej osoby nazhromaždíme bioenergiu okolo fyzického tela a potom robíme rôzne druhy bioenergetickej liečby. Učíme sa liečiť bioenergiami chorľavé osoby.Autor: Saša Pueblo
<< Staršie články Novšie články > >

Meditacia.sk > Silva > Fyzis > Prvé pokusy liečiť kmitaním

Vyhľadávanie:
Vyhľadávanie cez Google:
Stránky o ezoterike vo svete - podľa smerov
Chcete sa dať zasvätiť?
Máte zdravotný problém?
Máte psychický problém?
Máte partnerský problém?
Výskum ezoteriky
Chcete si pozrieť galérie?
Chcete si pozrieť Učebnicu ezoteriky?
Náš obsah trochu inak
 

RSS

Add to Google 

TOPlist
Copyright © 2019 Saša Pueblo